Tabulky NHL - divize v sezóně 2023/24 (celkem)

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/182018/192019/202020/212021/222022/232023/24
Typ tabulky:celkemdomavenku

Východní konference

Atlantická divize

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.BOS Boston Bruins6135121484207:1698-143-331-3019-7-516-5-93-71W
2.FLA Florida Panthers604016484198:1458-42-134-2620-8-220-8-29-13W
3.TOR Toronto Maple Leafs593417876220:18710-84-120-3916-11-218-6-68-21W
4.DET Detroit Red Wings603321672216:19110-62-022-3818-9-515-12-17-31L
5.TBL Tampa Bay Lightning623224670210:2106-62-020-4218-8-414-16-25-52L
6.BUF Buffalo Sabres602828460174:1805-41-131-2913-16-115-12-36-41W
7.MTL Montreal Canadiens602328955170:2159-94-525-3512-16-311-12-62-81L
8.OTT Ottawa Senators572529353190:2036-32-017-4017-13-28-16-15-52L

Metropolitní divize

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.NYR New York Rangers604017383201:1648-31-225-3521-7-019-10-39-11W
2.CAR Carolina Hurricanes603618678198:1676-61-429-3119-7-417-11-27-32W
3.PHI Philadelphia Flyers603122769183:1778-74-229-3115-13-216-9-56-41W
4.NJD New Jersey Devils593025464198:2055-40-117-4214-15-216-10-25-51W
5.NYI New York Islanders5925201464175:2008-141-423-3613-8-912-12-55-52W
6.WSH Washington Capitals582722963153:1866-93-429-2915-9-512-13-45-51L
7.PIT Pittsburgh Penguins572722862170:1565-82-229-2815-10-412-12-44-61L
8.CBJ Columbus Blue Jackets5919301048173:2185-102-120-3910-16-49-14-64-62L



Západní konference

Centrální divize

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.DAL Dallas Stars623617981222:1889-92-223-3918-8-418-9-54-61W
2.COL Colorado Avalanche613719579226:1894-52-121-4023-6-014-13-55-52W
3.WPG Winnipeg Jets583716579177:1395-50-130-2821-7-216-9-37-31L
4.NSH Nashville Predators613425270194:1897-22-025-3616-15-018-10-28-27W
5.STL St. Louis Blues593026363171:1857-32-124-3517-11-113-15-24-63L
6.MIN Minnesota Wild602826662189:2026-63-226-3414-12-414-14-26-42L
7.ARI Arizona Coyotes592331551170:1965-52-022-3715-14-08-17-50-1014L
8.CHI Chicago Blackhawks601540535123:2135-51-130-3011-16-44-24-11-95L

Pacifická divize

# TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
1.VAN Vancouver Canucks623817783222:1755-70-222-4020-6-318-11-44-62L
2.VGK Vegas Golden Knights603320773196:1727-74-229-3119-9-214-11-54-61L
3.EDM Edmonton Oilers573520272204:1707-22-024-3319-8-216-12-05-52W
4.LAK Los Angeles Kings5930191070183:1614-102-527-3211-10-619-9-46-41W
5.SEA Seattle Kraken5926221163165:1696-113-428-3114-10-512-12-65-52W
6.CGY Calgary Flames592925563185:1845-50-423-3615-13-114-12-47-34W
7.ANA Anaheim Ducks592135345157:2116-31-124-358-20-113-15-24-61W
8.SJS San Jose Sharks581538535124:2284-51-429-299-18-26-20-32-85L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

OTTOTT-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-PHIPHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-NJDNJD04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 02. 03. 2024 01:00
OTTOTT-ARIARI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 02. 03. 2024 04:00
ANAANA-NJDNJD04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV
banner 300x250 pixel

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
OTTOTT - ARIARI2910326
WSHWSH - PHIPHI81381810
ANAANA - NJDNJD2326819
CARCAR - WPGWPG12113168
STLSTL - MINMIN1285815
SEASEA - EDMEDM4417419

Narozeniny hráčů

01.03.Francis, Ron61 let
01.03.Nilson, Marcus46 let
01.03.Winchester, Brad43 let
01.03.Sutherby, Brian42 let
01.03.Steen, Alexander40 let
01.03.Helenius, Riku36 let
01.03.Holloway, Bud36 let
01.03.Rask, Victor31 let
01.03.Wedin, Anton31 let
01.03.LAKRoy, Matt29 let
01.03.Senn, Gilles28 let
01.03.Reunanen, Tarmo26 let
01.03.Berdin, Mikhail26 let
01.03.STLTucker, Tyler24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

29.02.OTTSanderson- dolní část těla
29.02.OTTNorris- horní část těla
28.02.SJSBlackwood- dolní část těla
28.02.LAKKempe- koleno
27.02.WSHJensen- dolní část těla
27.02.PHIRistolainen- horní část těla
26.02.PITRust- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

13.12.2023 22:34 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý večer, v současnosti řešíme více technických problémů a věříme, že se nám ... [Hlavní diskuze]
13.12.2023 13:02 - struntz - Dobrý den, Dlouho nedošlo k aktualizaci výsledků v tipovacce. Dojde k aktualiza... [Hlavní diskuze]
09.12.2023 17:40 - ctuto - Dobrý den. Statistiky hráčů v celkové tabulce se již dlouho nemění, neprobíhá ak... [Hlavní diskuze]
02.11.2023 19:41 - mailrk - Dobry den,stale nejdou zobrazovat sestavy a presilovkove formace.Nebo mozna dela... [Hlavní diskuze]