Los Angeles Kings - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(7. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 16. 03. 2006 v 18:30 SEČ
  LAK DAL  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes2:6PreviewReviewVideo
13. 03. 2006 18:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings4:3PreviewReviewVideo
12. 03. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-LAKLos Angeles Kings1:2sPreviewReviewVideo
10. 03. 2006 01:30Detroit Red WingsDET-LAKLos Angeles Kings7:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2006 02:30Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks4:2PreviewReviewVideo
11. 03. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
10. 03. 2006 03:00Calgary FlamesCGY-DALDallas Stars1:0PreviewReviewVideo
08. 03. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars3:4sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 02. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars6:5PreviewReviewVideo
02. 01. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
01. 01. 2006 02:00Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings2:3PreviewReviewVideo
03. 11. 2005 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings3:6PreviewReviewVideo
21. 10. 2005 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings2:7PreviewReviewVideo
06. 10. 2005 02:30Dallas StarsDAL-LAKLos Angeles Kings5:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars654319389216:17411-39-032-3322-10-121-9-26-42W
LAK Los Angeles Kings673626577222:2249-55-129-3821-10-115-16-46-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars332210145112:915-14-017-168-28W
LAK Los Angeles Kings322110143105:965-12-018-146-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars32219244104:836-25-015-175-51W
LAK Los Angeles Kings351516434117:1284-43-111-242-81L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2342124
OTTOTT - NYRNYR101091015
PITPIT - NSHNSH2621917
WSHWSH - BUFBUF2053422
CBJCBJ - VGKVGK2027520
STLSTL - CARCAR6617520
EDMEDM - TORTOR1946025
UTAUTA - TBLTBL1766917
CGYCGY - DETDET14871411
SEASEA - MINMIN16221114
CHICHI - FLAFLA2321615
DALDAL - NYINYI2221129

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]