Colorado Avalanche - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(3. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 25. 01. 2012 v 03:00 SEČ
  COL MIN  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
23. 01. 2012 02:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2012 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2012 03:30Colorado AvalancheCOL-FLAFlorida Panthers4:3pPreviewReviewVideo
16. 01. 2012 22:00Phoenix CoyotesPHX-COLColorado Avalanche6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2012 03:00Minnesota WildMIN-DALDallas Stars5:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2012 01:00Toronto Maple LeafsTOR-MINMinnesota Wild4:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2012 01:00Philadelphia FlyersPHI-MINMinnesota Wild5:1PreviewReviewVideo
15. 01. 2012 02:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild3:2sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 12. 2011 00:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
18. 11. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche1:0PreviewReviewVideo
09. 03. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:2PreviewReviewVideo
04. 02. 2011 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2011 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
24. 12. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
28. 11. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild7:4PreviewReviewVideo
29. 01. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-MINMinnesota Wild0:1PreviewReviewVideo
22. 12. 2009 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche502622254129:14111-27-031-1914-11-012-11-25-51L
MIN Minnesota Wild482318753112:1246-75-529-1913-6-310-12-43-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild2213632960:553-33-210-125-52W
COL Colorado Avalanche25141102860:636-03-018-78-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche25121122669:785-24-013-126-41L
MIN Minnesota Wild26101242452:693-42-319-70-1011L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8628Colorado Avalanche COL-MIN Minnesota Wild5522115216

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
adam1983alevesarsebernesbluestarboonczburningflame
coudy_no1dawe007dejvdejviddejvid123dilitdreekseddy5555
gabik501harmmhiguainhojanhonzas114jakub66komarek66
kunty8lubkelukinmaly.petkomanky13matys1979m.beranek
miguelmihalmilanjogimilan52mirek65naicokondra01
oxmanpackova.ivetpaul68pecanekpencepchewpivopsychonaut
puma21sakalshane76skoumispalinistartersuperman
tenconepijetesousthajskemenuvlastikklfwitazdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarayrton0322barsa14desspidubo197fila112george2415
ggiannihabrdinanajarbo1kirstenlumumatkokubko88
michallmodanosnorickxrockyt0m3kvasconivolny85
xett1969

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alohatomblackhawksbulldozzerdetredwingdrew73georgito7heroes
hossaninaricciurbanvonsalat

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
adam1983alevesarseaveomarayrton0322barsa14blackhawks
coudy_no1dawe007dejvdejviddejvid123detredwingdilitdreeks
drew73george2415habrdheroeshiguainhonzas114hossa
inanajakub66jarbo1komarek66kunty8lubkemaly.petko
manky13matys1979m.beranekmilan52mirek65modanosnaicok
ninariccioxmanpackova.ivetpaul68pivopokryrocky
shane76spalinisupermantenconepijethajskemenut0m3kvasconi
vlastikklfvolny85vonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
bluestarbulldozzerburningflamedubo197fila112gabik501hojan
kirstenmatkokubko88michallpsychonautsakalskoumistarter
tesousxett1969

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1695179
CARCAR - BOSBOS14133621
CHICHI - LAKLAK119101313
STLSTL - MTLMTL13710917
NSHNSH - NYINYI21441214
DALDAL - NJDNJD22341314
WPGWPG - FLAFLA8418917
UTAUTA - MINMIN9129819
VGKVGK - OTTOTT2721521
ANAANA - VANVAN2451720
SJSSJS - BUFBUF13152126

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]