Phoenix Coyotes - Nashville Predators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 11. 02. 2008 v 02:00 SEČ
  PHX NSH  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2008 02:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators3:6PreviewReviewVideo
08. 02. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-CBJColumbus Blue Jackets1:2PreviewReviewVideo
06. 02. 2008 03:00Calgary FlamesCGY-PHXPhoenix Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
05. 02. 2008 03:00Colorado AvalancheCOL-PHXPhoenix Coyotes3:4pPreviewReviewVideo
03. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2008 02:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators3:6PreviewReviewVideo
09. 02. 2008 18:00San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators4:3PreviewReviewVideo
08. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-TBLTampa Bay Lightning1:2pPreviewReviewVideo
06. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-CARCarolina Hurricanes1:0PreviewReviewVideo
03. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes3:2pPreviewReviewVideo
25. 01. 2008 03:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
12. 10. 2007 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes3:6PreviewReviewVideo
20. 02. 2007 00:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
02. 02. 2007 03:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
05. 12. 2006 03:30Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
15. 10. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
16. 04. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes5:1PreviewReviewVideo
29. 03. 2006 04:00Phoenix CoyotesPHX-NSHNashville Predators5:3PreviewReviewVideo
17. 03. 2006 02:00Nashville PredatorsNSH-PHXPhoenix Coyotes2:0PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes552827456151:1517-44-329-2611-14-217-13-24-62L
NSH Nashville Predators562828656159:1514-62-429-2717-11-311-17-36-42L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators28171133488:723-31-213-157-31L
PHX Phoenix Coyotes25111422269:713-22-211-146-41L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes30171323482:804-22-118-125-51L
NSH Nashville Predators28111732271:791-31-216-124-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2720420
TORTOR - NYRNYR9163717
OTTOTT - SJSSJS2135517
NJDNJD - ANAANA2530913
PITPIT - FLAFLA6913913
NYINYI - LAKLAK15103177
STLSTL - VGKVGK4222321
DALDAL - WPGWPG2333167
CGYCGY - MINMIN35201212
EDMEDM - CARCAR8146321
SEASEA - UTAUTA51012418
VANVAN - DETDET1963320

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]