San Jose Sharks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 17. 01. 2008 v 18:30 SEČ
  SJS DAL  

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
16. 01. 2008 03:30Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks5:3PreviewReviewVideo
14. 01. 2008 02:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks4:3pPreviewReviewVideo
12. 01. 2008 18:00San Jose SharksSJS-TORToronto Maple Leafs3:2PreviewReviewVideo
10. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 01. 2008 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2008 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
12. 01. 2008 22:00Los Angeles KingsLAK-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo
11. 01. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
10. 01. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 12. 2007 22:00San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2007 02:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks3:4sPreviewReviewVideo
07. 11. 2007 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
30. 10. 2007 01:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo
04. 03. 2007 21:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks0:4PreviewReviewVideo
18. 02. 2007 21:30Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
01. 02. 2007 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
30. 01. 2007 18:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
01. 01. 2007 02:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
SJS San Jose Sharks452520750117:1062-72-530-159-13-416-7-37-32L
DAL Dallas Stars482523550139:1277-54-228-2013-9-212-14-33-73L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars2213922670:522-21-113-96-41W
SJS San Jose Sharks2291341852:560-40-316-65-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks2316733265:502-32-214-98-22L
DAL Dallas Stars26121432469:755-33-115-114-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ191072010
CARCAR - BOSBOS15165923
CHICHI - LAKLAK119161416
STLSTL - MTLMTL1411101218
NSHNSH - NYINYI24461516
DALDAL - NJDNJD26451616
WPGWPG - FLAFLA85231021
UTAUTA - MINMIN111591022
VGKVGK - OTTOTT3222525
ANAANA - VANVAN2862923
SJSSJS - BUFBUF16163230

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]