Vegas Golden Knights - Winnipeg Jets (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2021/22)


Začátek zápasu: 02. 01. 2022 v 22:00 SEČ
  VGK WPG  

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 01. 2022 22:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets4:5pPreviewReviewVideo
31. 12. 2021 21:00Vegas Golden KnightsVGK-ANAAnaheim Ducks3:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2021 04:30Los Angeles KingsLAK-VGKVegas Golden Knights3:6PreviewReviewVideo
22. 12. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-TBLTampa Bay Lightning3:4PreviewReviewVideo
19. 12. 2021 20:00New York IslandersNYI-VGKVegas Golden Knights3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Winnipeg Jets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 01. 2022 22:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets4:5pPreviewReviewVideo
19. 12. 2021 21:00Winnipeg JetsWPG-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
15. 12. 2021 02:00Winnipeg JetsWPG-BUFBuffalo Sabres2:4PreviewReviewVideo
11. 12. 2021 04:00Vancouver CanucksVAN-WPGWinnipeg Jets4:3sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 03. 2020 02:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights4:0PreviewReviewVideo
03. 11. 2019 02:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets3:4pPreviewReviewVideo
22. 03. 2019 03:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets5:0PreviewReviewVideo
23. 02. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets3:6PreviewReviewVideo
16. 01. 2019 02:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights4:1PreviewReviewVideo
20. 05. 2018 21:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights1:2PreviewReviewVideo
19. 05. 2018 02:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets3:2PreviewReviewVideo
17. 05. 2018 03:00Vegas Golden KnightsVGK-WPGWinnipeg Jets4:2PreviewReviewVideo
15. 05. 2018 02:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights1:3PreviewReviewVideo
13. 05. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-VGKVegas Golden Knights4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights342212044123:1024-03-012-2211-7-011-5-08-22W
WPG Winnipeg Jets30141153390:872-51-313-1710-6-14-5-45-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1811702262:551-01-07-116-41W
WPG Winnipeg Jets1710612159:452-11-16-115-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights1611502261:473-02-05-117-36W
WPG Winnipeg Jets134541231:420-40-27-64-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20756Vegas Golden Knights VGK-WPG Winnipeg Jets23102425

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (-1)
abonentalexander1986dindaemmettflyers66funesglum
golohojanignac75jarynjuventus1kerrykrab88
maly.petkomatys1979m.beraneknuovacchinniondonpetepetterson76
silvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
ckkvvlkctibor88dilitfrancoacharljoe33kraca
moogpackova.ivettwister

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
ica62petrsson

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
glummatys1979moognuovacchinni

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentckkvvlkctibor88dilitdindaemmettflyers66
francoafuneshojancharlica62juventus1kerry
krab88maly.petkom.beranekondonpackova.ivetpetepetrsson
petterson76silvia7tatuldatwister

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040417
NJDNJD - COLCOL3219417
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114615
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095417
SEASEA - DETDET2301516
VANVAN - CARCAR1221417
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]