Colorado Avalanche - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. zápas 1. kola play off 2020/21)


Začátek zápasu: 18. 05. 2021 v 04:00 SEČ
  COL STL  
Svoj prvý vzájomný zápas v play off medzi sebou odohrajú aj Avalanche a Blues. Colorado vstupuje do stretnutia ako víťaz Prezidents Trophy a taktiež veľký favorit celej série, bluesmani napriek tomu počas sezóny ukázali, že to na Avs vedia. Kto vstúpi do série tou správnou nohou?

COL Z tábora Avalanche

- Do hry sa dostanú aj nedávno zranení MacKinnon s Girardom
- V bráne podľa všetkého uvidíme nemeckého gólmana Grubauera
- Lavíny vstupujú do play off s nálepkou najlepšieho klubu základnej časti, pričom sa povráva, že víťaz prezidentskej trofeje by nemal vyhrať Stanley Cup. Dokážu zo seba Avs striasť túto predpoveď?

MIN Z tábora Blues

- Medzi tromi žrďami bude k videniu Jordan Binnington
- Štart najproduktívnejšieho plejera Blues- Davida Perrona je kvôli covid listine stále otázny. Pre St. Louis by išlo o obrovskú stratu
- Do vyraďovačky si Berubeho zverenci nesú aj nepekné spomienky na posledné play off, kedy vypadli už v prvom kole mladému celku Canucks. Dokážu sa tentokrát prebojovať cez ešte kvalitnejšieho súpera?

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 05. 2021 04:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
14. 05. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings5:1PreviewReviewVideo
13. 05. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings6:0PreviewReviewVideo
11. 05. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
09. 05. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 05. 2021 04:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo
14. 05. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild7:3PreviewReviewVideo
13. 05. 2021 03:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild4:0PreviewReviewVideo
11. 05. 2021 04:00Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues1:2pPreviewReviewVideo
09. 05. 2021 04:00Vegas Golden KnightsVGK-STLSt. Louis Blues4:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 04. 2021 01:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
24. 04. 2021 21:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo
23. 04. 2021 02:00St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche2:4PreviewReviewVideo
15. 04. 2021 01:30St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo
04. 04. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
03. 04. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo
16. 01. 2021 03:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues8:0PreviewReviewVideo
14. 01. 2021 04:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
03. 08. 2020 00:30Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
18. 01. 2020 21:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues5:3PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche000000:00-00-00-00-00
STL St. Louis Blues000000:00-00-00-00-00

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche563913482197:1334-40-128-2822-4-217-9-28-25W
STL St. Louis Blues562720963169:1708-92-328-2812-11-515-9-46-43W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche28224246110:542-20-014-149-19W
STL St. Louis Blues28121152986:862-50-313-157-32W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche2817923687:792-20-114-146-43W
STL St. Louis Blues2815943483:846-42-015-133-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
20098Colorado Avalanche COL-STL St. Louis Blues2522617

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (+1.5)
amadore77aveomarckkvvlkctibor88desspidilitdinda
flyers66forward01francoagolohojanica62ignac75
jarynjirik19joe33juventus1kerrykorimatys1979
m.beraneknuovacchinnipackova.ivetsilvia7

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
funesmaly.petko

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
benourkrab88

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourfrancoafunesjirik19korim.beranek

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
amadore77ckkvvlkctibor88dilitdindaflyers66forward01
hojanica62juventus1kerrykrab88maly.petkomatys1979
nuovacchinnipackova.ivetsilvia7

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]