Nashville Predators - Vegas Golden Knights (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2019/20)


Začátek zápasu: 02. 02. 2020 v 02:00 SEČ
  NSH VGK  

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 02. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights0:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2020 01:30New Jersey DevilsNJD-NSHNashville Predators5:6sPreviewReviewVideo
30. 01. 2020 01:30Washington CapitalsWSH-NSHNashville Predators4:5PreviewReviewVideo
28. 01. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-TORToronto Maple Leafs2:5PreviewReviewVideo
19. 01. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-BUFBuffalo Sabres2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vegas Golden Knights
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 02. 2020 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights0:3PreviewReviewVideo
01. 02. 2020 01:30Carolina HurricanesCAR-VGKVegas Golden Knights3:4PreviewReviewVideo
22. 01. 2020 01:00Boston BruinsBOS-VGKVegas Golden Knights3:2PreviewReviewVideo
19. 01. 2020 01:00Montreal CanadiensMTL-VGKVegas Golden Knights5:4sPreviewReviewVideo
17. 01. 2020 01:30Ottawa SenatorsOTT-VGKVegas Golden Knights2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 11. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights3:4pPreviewReviewVideo
16. 10. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NSHNashville Predators2:5PreviewReviewVideo
17. 02. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NSHNashville Predators5:1PreviewReviewVideo
24. 01. 2019 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NSHNashville Predators1:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2018 01:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights4:1PreviewReviewVideo
17. 01. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights1:0PreviewReviewVideo
03. 01. 2018 04:00Vegas Golden KnightsVGK-NSHNashville Predators3:0PreviewReviewVideo
09. 12. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-VGKVegas Golden Knights3:4sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights532620759165:1626-73-119-3414-10-312-10-44-61W
NSH Nashville Predators502419755169:1684-72-317-3311-10-413-9-35-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VGK Vegas Golden Knights27141033190:863-32-08-196-43L
NSH Nashville Predators25111042677:821-41-111-144-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators2513932992:863-31-26-196-42W
VGK Vegas Golden Knights26121042875:763-41-111-154-61W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
18813Nashville Predators NSH-VGK Vegas Golden Knights231551717

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
abonentaveomarbenourbublinhuckkvvlkdesspiforward01
francoacharlignac75inanajuventus1milan49milan52
milan66mlbondonpasta82paul68petrssonsilvia7
soublczetwister

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
dilitfunesgolohojanhromekerrykinghans
krab88maly.petkomatys1979m.beranekpackova.ivetpetterson76putenka
strelmistr

Tipovali, že vyhraje Vegas Golden Knights (+1.5)
amadore77dindajarynmtlpopelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
amadore77benourdilitforward01funescharlmaly.petko
milan49milan52packova.ivetpasta82paul68petrssonpetterson76
putenkastrelmistrtwister

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdindafrancoahojanhromejuventus1kerry
kinghanskrab88matys1979m.beranekmilan66mlbmtl
ondonsilvia7xamax

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH2720421
TORTOR - NYRNYR9163717
OTTOTT - SJSSJS2135517
NJDNJD - ANAANA2630913
PITPIT - FLAFLA6914913
NYINYI - LAKLAK15113187
STLSTL - VGKVGK4222321
DALDAL - WPGWPG2333177
CGYCGY - MINMIN35201212
EDMEDM - CARCAR8156322
SEASEA - UTAUTA51012418
VANVAN - DETDET1973320

Narozeniny hráčů

22.10.Satan, Miroslav52 let
22.10.Haydar, Darren47 let
22.10.Pettinger, Matt46 let
22.10.Pihlstrom, Antti42 let
22.10.Savard, David36 let
22.10.Brisson, Brendan25 let
22.10.OTTBourgault, Xavier24 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]