Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 18. 11. 2006 v 22:00 SEČ
  LAK PHX  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo
16. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHIPhiladelphia Flyers3:4PreviewReviewVideo
13. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
09. 11. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks3:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 11. 2006 22:00Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes5:3PreviewReviewVideo
17. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
15. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
12. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-SJSSan Jose Sharks1:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-DALDallas Stars0:1PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 11. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings6:4PreviewReviewVideo
19. 10. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
13. 04. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings3:0PreviewReviewVideo
14. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes2:6PreviewReviewVideo
03. 02. 2006 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings2:1sPreviewReviewVideo
05. 01. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes4:0PreviewReviewVideo
30. 12. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings6:5pPreviewReviewVideo
17. 12. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
04. 11. 2005 03:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings4:0PreviewReviewVideo
06. 10. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-PHXPhoenix Coyotes3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes1861201244:711-01-07-115-6-01-6-04-62W
LAK Los Angeles Kings2161541254:690-40-212-94-9-42-6-03-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes115601030:341-01-06-54-62W
LAK Los Angeles Kings13494833:400-40-28-52-81L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings8260421:290-00-04-42-61W
PHX Phoenix Coyotes7160214:370-00-01-61-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]