Colorado Avalanche - Los Angeles Kings (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2006/07)


Začátek zápasu: 24. 10. 2006 v 02:00 SEČ
  COL LAK  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 10. 2006 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings6:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2006 01:00Montreal CanadiensMTL-COLColorado Avalanche8:5PreviewReviewVideo
20. 10. 2006 01:30Ottawa SenatorsOTT-COLColorado Avalanche1:2PreviewReviewVideo
19. 10. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-COLColorado Avalanche1:4PreviewReviewVideo
17. 10. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks3:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
24. 10. 2006 02:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings6:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2006 00:00Los Angeles KingsLAK-ANAAnaheim Ducks2:3sPreviewReviewVideo
19. 10. 2006 18:00Phoenix CoyotesPHX-LAKLos Angeles Kings0:4PreviewReviewVideo
18. 10. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-MINMinnesota Wild1:2pPreviewReviewVideo
16. 10. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 03. 2006 18:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche0:5PreviewReviewVideo
29. 12. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings3:5PreviewReviewVideo
19. 11. 2005 18:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
20. 10. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings4:5PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche8352624:270-20-05-31-3-12-2-13-51L
LAK Los Angeles Kings9362621:230-20-17-22-5-21-1-03-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings7252414:190-20-16-12-55L
COL Colorado Avalanche4131211:140-10-02-21-32L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche4221413:130-10-03-12-21L
LAK Los Angeles Kings211027:40-00-01-11-11W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]