Edmonton Oilers - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2016/17)


Začátek zápasu: 21. 10. 2016 v 03:00 SEČ
  EDM STL  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2016 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2016 03:00Edmonton OilersEDM-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
17. 10. 2016 01:00Edmonton OilersEDM-BUFBuffalo Sabres2:6PreviewReviewVideo
15. 10. 2016 03:00Calgary FlamesCGY-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
13. 10. 2016 04:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames7:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 10. 2016 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues3:1PreviewReviewVideo
19. 10. 2016 04:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues2:1pPreviewReviewVideo
16. 10. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2016 02:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild3:2PreviewReviewVideo
13. 10. 2016 02:00Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 03. 2016 02:30Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues6:4PreviewReviewVideo
16. 10. 2015 03:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
09. 10. 2015 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers3:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2015 04:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues1:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2015 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers4:2PreviewReviewVideo
29. 11. 2014 02:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo
14. 03. 2014 01:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers6:2PreviewReviewVideo
08. 01. 2014 03:30Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues2:5PreviewReviewVideo
22. 12. 2013 04:00Edmonton OilersEDM-STLSt. Louis Blues0:6PreviewReviewVideo
27. 03. 2013 01:00St. Louis BluesSTL-EDMEdmonton Oilers0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
STL St. Louis Blues4301712:80-10-03-12-0-01-0-13-11L
EDM Edmonton Oilers4310617:150-00-01-32-1-01-0-03-11W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues220046:40-00-02-02-02W
EDM Edmonton Oilers3210412:120-00-01-22-11W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
STL St. Louis Blues210136:40-10-01-11-11L
EDM Edmonton Oilers110025:30-00-00-11-01W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
14042Edmonton Oilers EDM-STL St. Louis Blues1019371734

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (+1.5)
barsa14bastrfargofredo_rkhinaultkrko69mariowild
matys1979nkono2011th0ms0n

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
belo26berry65blazindesspifunesgabe_ukafigajdy38
golohojanica62inanajeremyjurcakrab88
milan66myke91nikexxx10petrssonpetterson76

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (-1)
abonentaveomarblackhawksdilitdindaexxehooory
ignac75jarynkeffykorilspamafomaikee
makermaly.petkomarimathieu-29mikilikumilan49milan52
milda18mojmir67moogmtlondispackova.ivetpaul68
petepixiepopelkaputenkasilvia7simplenickspalini
sukynn1zdenal75

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
blazindindagajdy38ica62jarynjeremykrab88
marimilan49mojmir67myke91petrssonpixieputenka
silvia7spalinisukynn1

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14bastrbelo26berry65blackhawksdilit
fargofredo_rkfunesgabe_ukafihinaulthoooryjurca
korilspamafomaikeemakermaly.petkomathieu-29
matys1979mikilikumilan52milda18moogmtlnkono2011
ondispackova.ivetpaul68petterson76simplenickth0ms0n

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

26. 10. 2026 - 27. 10. 2026
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

GÓLY: 2
Alex Laferriere
Alex
Laferriere

ASISTENCE: 2
Matvei Gridin
Matvei
Gridin

BODY: 3
Joel Edmundson
Joel
Edmundson

PLUS/MÍNUS: +3
Zack MacEwen
Zack
MacEwen

PIM: 5
Adrian Kempe
Adrian
Kempe

STŘELY: 7
Evan Bouchard
Evan
Bouchard

ICE TIME: 31:41
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 29
Devin Cooley
Devin
Cooley

SAVES: 92.86%

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1595178
CARCAR - BOSBOS13133620
CHICHI - LAKLAK11991213
STLSTL - MTLMTL13610916
NSHNSH - NYINYI20441114
DALDAL - NJDNJD21341214
WPGWPG - FLAFLA8417916
UTAUTA - MINMIN9119719
VGKVGK - OTTOTT2621520
ANAANA - VANVAN2351719
SJSSJS - BUFBUF13142125

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]