Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 28. 03. 2006 v 02:00 SEČ
  CAR TBL  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2006 02:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals1:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2006 01:00Buffalo SabresBUF-CARCarolina Hurricanes3:4PreviewReviewVideo
22. 03. 2006 01:30Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
18. 03. 2006 20:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Tampa Bay Lightning
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
28. 03. 2006 02:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:1PreviewReviewVideo
26. 03. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
24. 03. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-WSHWashington Capitals4:3pPreviewReviewVideo
21. 03. 2006 01:00Florida PanthersFLA-TBLTampa Bay Lightning6:5pPreviewReviewVideo
19. 03. 2006 23:00Tampa Bay LightningTBL-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 02. 2006 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes5:3PreviewReviewVideo
27. 12. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes5:4pPreviewReviewVideo
21. 12. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning6:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2005 01:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:5PreviewReviewVideo
06. 10. 2005 01:30Tampa Bay LightningTBL-CARCarolina Hurricanes5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes704618698260:2169-66-219-5127-6-119-12-54-61L
TBL Tampa Bay Lightning713828581224:22510-55-328-4320-12-218-16-36-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes34276155133:1025-13-09-258-21L
TBL Tampa Bay Lightning342012242107:1106-23-113-217-34W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes361912543127:1144-53-210-264-61W
TBL Tampa Bay Lightning371816339117:1154-32-215-224-62L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2801123
DETDET - STLSTL1289717
NSHNSH - TBLTBL2520617
NYINYI - EDMEDM6913618
LAKLAK - BUFBUF11106617
SJSSJS - OTTOTT2052816
MTLMTL - PITPIT1320014
VANVAN - TORTOR3210212
DALDAL - CBJCBJ1410410
COLCOL - CGYCGY1500014
CARCAR - WPGWPG121149
WSHWSH - MINMIN46385
PHIPHI - UTAUTA37385

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]