Edmonton Oilers - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2014/15)


Začátek zápasu: 22. 12. 2014 v 00:00 SEČ
  EDM DAL  
Druhé utkání má stejný start jako to první, tentokrát se proti sobě postaví Oilers a Stars. Oba tyto týmy nemůžou prohlásit, že by splňovali předsezónní očekávání. Zatímco u Edmontonu se to příliš neočekávalo, prognózy Dallasu mířily hodně vysoko. Klub z Texasu se už sice zvedá, proti Flames vyhrál třetí zápas v řadě, stále to však nestačí na postupové pozice. Ztrátu devíti bodů bude těžké dohnat, zejména když na posledních místech zaručují boje o Stanley Cup jsou týmy jako Vancouver a Los Angeles. Olejáři drží s přehledem poslední pozici jak Západní konferenci, tak celé ligy s pouhými 20 body. Pouze o dva body více má Carolina, ta má ale utkání k dobru. Dallas se s Edmontonem už jednou v tomto ročníku setkal, 25. listopadu vyhráli v Dallasu domácí Stars 3:2, o dvě branky se tehdy postaral Tyler Seguin. Obránce Jordie Benn v pátek nehrál kvůli nemoci, ale ve středu už bruslil na ledě. Útočník Curtis McKenzie byl poslán na farmu do AHL do Texasu Stars. Další forvard Ryan Garbutt by měl po třízápasové suspendaci za hit na Dustina Byfugliena objevit poprvé v sestavě. Domácí prohráli 17 z posledních 18 zápasů, posledně si prodloužili sérii bez výhry na šest utkání, když podlehli 3:4 San Jose Sharks. Centr Anton Lander byl povolán z farmářského týmu v Oklahoma City a na sobotním tréninku byl ve formaci s Nailem Yakupovem a Tylerem Pitlickem, v přesilovce byl ve druhé lajně. "Jsem vzrušený být zpátky a jsem připravený udělat cokoli, abych mohl pomoci k výhře," řekl Lander.

Tip redakce NHLportal.cz: 2


Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2014 00:00Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars5:6sPreviewReviewVideo
19. 12. 2014 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers4:3PreviewReviewVideo
17. 12. 2014 03:00Arizona CoyotesARI-EDMEdmonton Oilers2:1pPreviewReviewVideo
15. 12. 2014 03:30Edmonton OilersEDM-NYRNew York Rangers0:2PreviewReviewVideo
13. 12. 2014 03:30Edmonton OilersEDM-ANAAnaheim Ducks2:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 12. 2014 00:00Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars5:6sPreviewReviewVideo
20. 12. 2014 03:00Calgary FlamesCGY-DALDallas Stars1:2PreviewReviewVideo
18. 12. 2014 04:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars0:2PreviewReviewVideo
14. 12. 2014 02:30Dallas StarsDAL-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2014 02:30Dallas StarsDAL-WPGWinnipeg Jets2:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
26. 11. 2014 02:30Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
15. 01. 2014 02:30Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers5:2PreviewReviewVideo
02. 12. 2013 00:00Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers2:3sPreviewReviewVideo
14. 11. 2013 04:00Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars0:3PreviewReviewVideo
01. 03. 2013 02:30Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers1:5PreviewReviewVideo
13. 02. 2013 03:30Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
07. 02. 2013 03:30Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars2:3pPreviewReviewVideo
29. 03. 2012 03:30Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
03. 03. 2012 03:30Edmonton OilersEDM-DALDallas Stars1:3PreviewReviewVideo
07. 01. 2012 20:00Dallas StarsDAL-EDMEdmonton Oilers4:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DAL Dallas Stars31131353189:1041-51-115-166-6-57-7-05-53W
EDM Edmonton Oilers3372062069:1100-60-119-145-11-12-9-51-96L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars176651753:580-50-18-95-51W
EDM Edmonton Oilers1751111135:530-10-010-71-92L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DAL Dallas Stars147701436:461-01-07-74-62W
EDM Edmonton Oilers16295934:570-50-19-71-99L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
11835Edmonton Oilers EDM-DAL Dallas Stars1217433130

Tipovali, že vyhraje Edmonton Oilers (-1)
abonentandrew92asterixbarsa14bufu666funesmatys1979
ondispeirapetass1989popelkapsychonaut

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dilitgoloheatleyhonzas114jarynjevcinjurca
lapakosluky13maly.petkomarek123packova.ivetrockyshane76
silvia7spalinisukynn1

Tipovali, že vyhraje Dallas Stars (-1)
aveomarbelo26berry65blackhawksblazindavidbendinda
emmettflyers66gassthawks23hinaulthodorhojan
ignac75inanajambi21jandyjirkakroljosephkarlito10
krko69lspamafomakermarimartinkoo11milan52
mirkrumoogmtlondraa24pandolfopaul68pencepchew
petepetterson76pixieputenkarichkobsenstomaskrejcir
ukuleleband

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
abonentblackhawksbufu666davidbendindagassthawks23
hojanhonzas114jambi21jarynjevcinkrko69lspa
mafomarek123marimartinkoo11milan52moogondis
packova.ivetpandolfopetass1989petrssonpetterson76psychonautrichkob
silvia7spalinixamax

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
andrew92asterixbarsa14belo26berry65blazindilit
emmettflyers66funeshinaulthodorjandyjirkakrol
karlito10lapakosmakermaly.petkomatys1979mtlpaul68
peirapencepchewpetepixieputenkashane76sukynn1
tomaskrejcirukuleleband

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

12. 10. 2026 - 13. 10. 2026
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

GÓLY: 2
Peyton Krebs
Peyton
Krebs

ASISTENCE: 2
Sam Reinhart
Sam
Reinhart

BODY: 2
Owen Power
Owen
Power

PLUS/MÍNUS: +3
Rieger Lorenz
Rieger
Lorenz

PIM: 5
Olen Zellweger
Olen
Zellweger

STŘELY: 6
Thomas Chabot
Thomas
Chabot

ICE TIME: 27:53
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

ZÁKROKY: 29
Linus Ullmark
Linus
Ullmark

SAVES: 96.67%

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD177111019
CBJCBJ - FLAFLA1113111119
MTLMTL - BUFBUF19114821
CARCAR - WSHWSH25731118
PHIPHI - SEASEA71215524
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211514
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]