Buffalo Sabres - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(6. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 22. 03. 2012 v 00:00 SEČ
  BUF MTL  

Poslední zápasy týmu Buffalo Sabres
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2012 00:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:0PreviewReviewVideo
20. 03. 2012 00:30Tampa Bay LightningTBL-BUFBuffalo Sabres3:7PreviewReviewVideo
18. 03. 2012 00:30Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres3:2sPreviewReviewVideo
15. 03. 2012 00:30Buffalo SabresBUF-COLColorado Avalanche4:5sPreviewReviewVideo
13. 03. 2012 00:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2012 00:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:0PreviewReviewVideo
18. 03. 2012 00:00Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders2:3sPreviewReviewVideo
17. 03. 2012 00:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens2:1pPreviewReviewVideo
15. 03. 2012 00:30Montreal CanadiensMTL-OTTOttawa Senators3:2sPreviewReviewVideo
13. 03. 2012 00:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 03. 2012 00:00Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:2pPreviewReviewVideo
18. 02. 2012 01:30Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens3:4sPreviewReviewVideo
01. 02. 2012 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo
15. 11. 2011 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:3sPreviewReviewVideo
19. 10. 2011 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres1:3PreviewReviewVideo
23. 03. 2011 00:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres0:2PreviewReviewVideo
16. 02. 2011 01:30Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres2:3sPreviewReviewVideo
19. 01. 2011 01:30Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:1pPreviewReviewVideo
28. 11. 2010 01:00Montreal CanadiensMTL-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
06. 11. 2010 00:30Buffalo SabresBUF-MTLMontreal Canadiens2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BUF Buffalo Sabres7334291078187:20711-107-643-3018-11-816-18-26-41W
MTL Montreal Canadiens7328321369191:2037-135-944-2913-15-915-17-44-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres371811844108:996-82-520-176-41L
MTL Montreal Canadiens37131593599:1043-93-723-144-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BUF Buffalo Sabres36161823479:1085-25-123-135-51W
MTL Montreal Canadiens36151743492:994-42-221-154-62L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8994Buffalo Sabres BUF-MTL Montreal Canadiens5619104319

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
alevesandrej180barsa14blackhawksbluestarbulldozzerburningflame
casper4593cloviscodiakcolorado82devildrew73ducker
flexogebisgelkogeorge2415georgito7higuainjirik19
juicekirstenkubaslspamanky13matkokubko88m.beranek
mc.easymethexismiguelmihalmichallmiky7010milanjogi
milan52mira721naicokneslukinkono2011pencepchewpivo
popelkapsychonautrosticek77sakalschottskoumisuperman
tesousthajskemenutomasikvasconivlastikklfxamax61and61

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomardindahabrdhojanhonzas114inanajirka
lokslubkemarek123masimirek65pelirocky
rostinnnshane76strelmistrtomuiozdenal75

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
dawe007fiedler12gorixhappyheroesmatys1979michal83
paul68smidersthunder222

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
aveomarblackhawksbluestarcodiakcolorado82dawe007dinda
gebishabrdheroeshiguaininanajuicekirsten
kubaslubkemanky13marek123matkokubko88mihalmiky7010
milanjogimilan52mirek65naicoknkono2011pivopsychonaut
rockyrosticek77rostinnnsakalschottsmidersstrelmistr
supermanthajskemenuthunder222tomuiovasconivlastikklfxamax
61and61

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14burningflamecasper4593drew73flexogelkohonzas114
jirik19lspamasimatys1979m.beranekmc.easynesluki
paul68shane76skoumitesoustomasik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-FLAFLA20:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NYINYI23:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MTLMTL00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA23561711
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1542117
OTTOTT - NYRNYR867810
PITPIT - NSHNSH1821613
WSHWSH - BUFBUF1532415
CBJCBJ - VGKVGK1020414
STLSTL - CARCAR3513315
EDMEDM - TORTOR1344018
UTAUTA - TBLTBL1245811
CGYCGY - DETDET984126
SEASEA - MINMIN151599
CHICHI - FLAFLA2314510
DALDAL - NYINYI162197

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]