Vancouver Canucks - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 09. 01. 2009 v 18:00 SEČ
  VAN STL  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues4:6PreviewReviewVideo
07. 01. 2009 18:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
03. 01. 2009 01:30Atlanta ThrashersATL-VANVancouver Canucks4:3sPreviewReviewVideo
02. 01. 2009 02:00Nashville PredatorsNSH-VANVancouver Canucks1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues4:6PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 02:30St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
03. 01. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-STLSt. Louis Blues2:1PreviewReviewVideo
31. 12. 2008 02:00St. Louis BluesSTL-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo
29. 12. 2008 00:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
08. 03. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
23. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues3:2sPreviewReviewVideo
14. 01. 2008 00:00St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks3:4sPreviewReviewVideo
24. 11. 2007 02:30St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
15. 03. 2007 17:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
28. 02. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks3:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues4:2PreviewReviewVideo
21. 10. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
05. 03. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues1:4PreviewReviewVideo
08. 02. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks422220544121:1104-51-523-1911-8-211-12-34-61W
STL St. Louis Blues391524330112:1326-34-212-2710-11-25-13-13-71W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks1911822255:371-20-212-75-52L
STL St. Louis Blues21101122069:663-22-16-155-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks23111232266:733-31-311-124-61W
STL St. Louis Blues1851311043:663-12-16-122-87L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]