Anaheim Ducks - St. Louis Blues (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 22. 02. 2008 v 18:00 SEČ
  ANA STL  

Poslední zápasy týmu Anaheim Ducks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 02. 2008 18:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:1pPreviewReviewVideo
20. 02. 2008 18:00Anaheim DucksANA-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
18. 02. 2008 02:00Anaheim DucksANA-CGYCalgary Flames4:2PreviewReviewVideo
15. 02. 2008 18:00Anaheim DucksANA-DALDallas Stars2:4PreviewReviewVideo
13. 02. 2008 03:30Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu St. Louis Blues
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 02. 2008 18:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:1pPreviewReviewVideo
21. 02. 2008 18:30Los Angeles KingsLAK-STLSt. Louis Blues5:1PreviewReviewVideo
20. 02. 2008 02:00St. Louis BluesSTL-CHIChicago Blackhawks5:1PreviewReviewVideo
18. 02. 2008 00:00St. Louis BluesSTL-CBJColumbus Blue Jackets5:1PreviewReviewVideo
17. 02. 2008 02:00Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues2:1pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 02. 2008 02:30St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks1:0pPreviewReviewVideo
24. 10. 2007 02:30St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks4:2PreviewReviewVideo
01. 04. 2007 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks2:3pPreviewReviewVideo
16. 01. 2007 18:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:6PreviewReviewVideo
31. 10. 2006 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks5:6sPreviewReviewVideo
09. 10. 2006 18:00Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues2:0PreviewReviewVideo
01. 01. 2006 00:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks4:5sPreviewReviewVideo
21. 12. 2005 18:30Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues6:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2005 18:30Anaheim DucksANA-STLSt. Louis Blues6:4PreviewReviewVideo
20. 10. 2005 02:00St. Louis BluesSTL-ANAAnaheim Ducks3:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
ANA Anaheim Ducks643430768159:1598-75-641-2318-12-416-18-37-32W
STL St. Louis Blues602832956158:1692-92-535-2518-15-510-17-44-61L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks30181243680:706-44-320-108-22W
STL St. Louis Blues33181553692:771-51-319-145-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ANA Anaheim Ducks34161833279:892-31-321-135-55W
STL St. Louis Blues27101742066:921-41-216-112-82L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD167111018
CBJCBJ - FLAFLA1113101118
MTLMTL - BUFBUF19104721
CARCAR - WSHWSH24731018
PHIPHI - SEASEA61215523
NYRNYR - TBLTBL108151217
OTTOTT - STLSTL3113722
NYINYI - VANVAN3113624
CHICHI - PITPIT5325225
WPGWPG - MINMIN314181314
DALDAL - COLCOL810151216
NSHNSH - VGKVGK57201513
UTAUTA - TORTOR2186622
ANAANA - CGYCGY3213920
LAKLAK - EDMEDM7720821
SJSSJS - BOSBOS121210721

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]