New Jersey Devils - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 17. 11. 2018 v 19:00 SEČ
  NJD DET  

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2018 19:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
16. 11. 2018 01:00Philadelphia FlyersPHI-NJDNew Jersey Devils0:3PreviewReviewVideo
14. 11. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
12. 11. 2018 01:00Winnipeg JetsWPG-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
10. 11. 2018 01:00Toronto Maple LeafsTOR-NJDNew Jersey Devils6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
17. 11. 2018 19:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings2:3pPreviewReviewVideo
16. 11. 2018 01:30Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings2:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-ARIArizona Coyotes6:1PreviewReviewVideo
11. 11. 2018 01:00Carolina HurricanesCAR-DETDetroit Red Wings3:4sPreviewReviewVideo
10. 11. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 11. 2018 00:30Detroit Red WingsDET-NJDNew Jersey Devils4:3PreviewReviewVideo
23. 01. 2018 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings0:3PreviewReviewVideo
28. 12. 2017 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
26. 11. 2017 01:00Detroit Red WingsDET-NJDNew Jersey Devils3:4pPreviewReviewVideo
09. 04. 2017 23:00Detroit Red WingsDET-NJDNew Jersey Devils4:1PreviewReviewVideo
01. 02. 2017 01:30Detroit Red WingsDET-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo
26. 11. 2016 01:30New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings4:5pPreviewReviewVideo
05. 01. 2016 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings0:1PreviewReviewVideo
23. 12. 2015 01:30Detroit Red WingsDET-NJDNew Jersey Devils3:4PreviewReviewVideo
12. 12. 2015 01:00New Jersey DevilsNJD-DETDetroit Red Wings3:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
DET Detroit Red Wings198921854:634-22-18-115-4-13-5-17-31L
NJD New Jersey Devils178811752:560-10-05-126-1-12-7-04-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils86111330:170-10-03-56-22W
DET Detroit Red Wings105411130:272-11-05-55-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
DET Detroit Red Wings9351724:362-11-13-63-61L
NJD New Jersey Devils9270422:390-00-02-72-71W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
16946New Jersey Devils NJD-DET Detroit Red Wings48583019

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (-1)
abonentargodcbruinsaveomarbenourburneyckkvvlkdilit
fihegasstheckerthojanhunterxcharlica62
ignac75inanaindian3jarynjirkazoomjoe33juventus1
kamzickykerrykorimachymathieu-29matys1979milan52
milan66mila27moogmtlondonpackova.ivetpasta82
paul68petepetrssonpetterson76popelkarichkobsilvia7
sirinskkrivanslosiktatuldavesce1995willy

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
francoagololacroixmaly.petkom.beranek

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (-1)
fargofuneslkwfahrermajoavsmarimik848milan49
wita

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
argodcbruinsbenourburneyfargofrancoafuneshojan
hunterxindian3jarynkorimachymaly.petkomari
mathieu-29matys1979m.beranekmilan49milan52mila27moog
mtlondonpackova.ivetpaul68petterson76richkobsilvia7
vesce1995wita

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentdilitfihegasstheckertcharlica62
jirkazoomjuventus1kamzickykerrymajoavsmik848pasta82
petrssonsirinskkrivanslosiktatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-FLAFLA5:3(2:1, 1:2, 2:0)Review
NJDNJD-OTTOTT1:4(0:0, 0:2, 1:2)Review
MINMIN-VGKVGK4:2(3:0, 0:1, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]