Zápasy týmu San Jose Sharks v sezóně 2023/24

Sezóna:2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/142014/15
2015/162016/172017/182018/192019/202020/212021/222022/232023/242024/25
2025/262026/27

Základní část

ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 10. 2023 04:30San Jose SharksSJS-VGKVegas Golden Knights1:4PreviewReviewVideo
15. 10. 2023 04:00San Jose SharksSJS-COLColorado Avalanche1:2sPreviewReviewVideo
18. 10. 2023 04:30San Jose SharksSJS-CARCarolina Hurricanes3:6PreviewReviewVideo
20. 10. 2023 04:30San Jose SharksSJS-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
22. 10. 2023 02:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo
25. 10. 2023 01:45Florida PanthersFLA-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
27. 10. 2023 01:00Tampa Bay LightningTBL-SJSSan Jose Sharks6:0PreviewReviewVideo
28. 10. 2023 01:00Carolina HurricanesCAR-SJSSan Jose Sharks3:0PreviewReviewVideo
29. 10. 2023 22:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
03. 11. 2023 03:30San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks1:10PreviewReviewVideo
05. 11. 2023 02:00San Jose SharksSJS-PITPittsburgh Penguins2:10PreviewReviewVideo
08. 11. 2023 04:30San Jose SharksSJS-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
10. 11. 2023 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers3:2PreviewReviewVideo
11. 11. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-SJSSan Jose Sharks5:0PreviewReviewVideo
13. 11. 2023 02:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks4:1PreviewReviewVideo
15. 11. 2023 04:30San Jose SharksSJS-FLAFlorida Panthers3:5PreviewReviewVideo
17. 11. 2023 04:30San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues5:1PreviewReviewVideo
21. 11. 2023 04:00Vancouver CanucksVAN-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
23. 11. 2023 04:00Seattle KrakenSEA-SJSSan Jose Sharks7:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2023 21:30San Jose SharksSJS-MTLMontreal Canadiens2:3sPreviewReviewVideo
26. 11. 2023 04:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks4:3PreviewReviewVideo
28. 11. 2023 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
01. 12. 2023 01:00Boston BruinsBOS-SJSSan Jose Sharks3:0PreviewReviewVideo
02. 12. 2023 01:00New Jersey DevilsNJD-SJSSan Jose Sharks3:6PreviewReviewVideo
04. 12. 2023 00:00New York RangersNYR-SJSSan Jose Sharks6:5PreviewReviewVideo
06. 12. 2023 01:30New York IslandersNYI-SJSSan Jose Sharks4:5pPreviewReviewVideo
08. 12. 2023 01:00Detroit Red WingsDET-SJSSan Jose Sharks5:6pPreviewReviewVideo
11. 12. 2023 04:00Vegas Golden KnightsVGK-SJSSan Jose Sharks5:4sPreviewReviewVideo
13. 12. 2023 04:30San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets2:1PreviewReviewVideo
16. 12. 2023 03:00Arizona CoyotesARI-SJSSan Jose Sharks1:0PreviewReviewVideo
18. 12. 2023 02:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks6:2PreviewReviewVideo
20. 12. 2023 04:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings1:4PreviewReviewVideo
22. 12. 2023 04:30San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
24. 12. 2023 04:00Vancouver CanucksVAN-SJSSan Jose Sharks7:4PreviewReviewVideo
28. 12. 2023 04:00Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo
29. 12. 2023 04:30San Jose SharksSJS-EDMEdmonton Oilers0:5PreviewReviewVideo
01. 01. 2024 02:00Colorado AvalancheCOL-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
03. 01. 2024 04:30San Jose SharksSJS-DETDetroit Red Wings3:5PreviewReviewVideo
05. 01. 2024 04:30San Jose SharksSJS-WPGWinnipeg Jets1:2PreviewReviewVideo
07. 01. 2024 01:00San Jose SharksSJS-TORToronto Maple Leafs1:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2024 01:00Toronto Maple LeafsTOR-SJSSan Jose Sharks7:1PreviewReviewVideo
12. 01. 2024 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2024 22:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks5:4PreviewReviewVideo
15. 01. 2024 19:00Buffalo SabresBUF-SJSSan Jose Sharks3:0PreviewReviewVideo
17. 01. 2024 02:30Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks2:1sPreviewReviewVideo
21. 01. 2024 04:00San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks5:3PreviewReviewVideo
23. 01. 2024 04:30Los Angeles KingsLAK-SJSSan Jose Sharks3:4sPreviewReviewVideo
24. 01. 2024 04:30San Jose SharksSJS-NYRNew York Rangers3:2pPreviewReviewVideo
27. 01. 2024 22:00San Jose SharksSJS-BUFBuffalo Sabres2:5PreviewReviewVideo
31. 01. 2024 04:30San Jose SharksSJS-SEASeattle Kraken2:0PreviewReviewVideo
01. 02. 2024 04:00Anaheim DucksANA-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
15. 02. 2024 01:30Winnipeg JetsWPG-SJSSan Jose Sharks1:0PreviewReviewVideo
16. 02. 2024 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks3:6PreviewReviewVideo
18. 02. 2024 04:30San Jose SharksSJS-CBJColumbus Blue Jackets3:4PreviewReviewVideo
19. 02. 2024 22:00San Jose SharksSJS-VGKVegas Golden Knights0:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2024 04:00San Jose SharksSJS-NSHNashville Predators2:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2024 04:30San Jose SharksSJS-NJDNew Jersey Devils2:7PreviewReviewVideo
01. 03. 2024 04:30San Jose SharksSJS-ANAAnaheim Ducks4:6PreviewReviewVideo
03. 03. 2024 02:00Dallas StarsDAL-SJSSan Jose Sharks3:2sPreviewReviewVideo
04. 03. 2024 01:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks4:3PreviewReviewVideo
06. 03. 2024 04:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars6:7pPreviewReviewVideo
08. 03. 2024 04:30San Jose SharksSJS-NYINew York Islanders2:7PreviewReviewVideo
10. 03. 2024 01:00San Jose SharksSJS-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
13. 03. 2024 00:00Philadelphia FlyersPHI-SJSSan Jose Sharks3:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2024 00:00Pittsburgh PenguinsPIT-SJSSan Jose Sharks6:3PreviewReviewVideo
17. 03. 2024 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-SJSSan Jose Sharks4:2PreviewReviewVideo
17. 03. 2024 23:00Chicago BlackhawksCHI-SJSSan Jose Sharks5:2PreviewReviewVideo
20. 03. 2024 01:00Nashville PredatorsNSH-SJSSan Jose Sharks8:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-TBLTampa Bay Lightning1:4PreviewReviewVideo
24. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-CHIChicago Blackhawks4:5pPreviewReviewVideo
27. 03. 2024 03:30San Jose SharksSJS-DALDallas Stars3:6PreviewReviewVideo
29. 03. 2024 01:00Minnesota WildMIN-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
31. 03. 2024 01:00St. Louis BluesSTL-SJSSan Jose Sharks0:4PreviewReviewVideo
02. 04. 2024 04:30San Jose SharksSJS-SEASeattle Kraken2:4PreviewReviewVideo
05. 04. 2024 04:30San Jose SharksSJS-LAKLos Angeles Kings1:2PreviewReviewVideo
07. 04. 2024 00:00San Jose SharksSJS-STLSt. Louis Blues3:2pPreviewReviewVideo
08. 04. 2024 00:00San Jose SharksSJS-ARIArizona Coyotes2:5PreviewReviewVideo
10. 04. 2024 04:30San Jose SharksSJS-CGYCalgary Flames2:3pPreviewReviewVideo
12. 04. 2024 04:00Seattle KrakenSEA-SJSSan Jose Sharks1:3PreviewReviewVideo
14. 04. 2024 04:30San Jose SharksSJS-MINMinnesota Wild2:6PreviewReviewVideo
16. 04. 2024 03:30Edmonton OilersEDM-SJSSan Jose Sharks9:2PreviewReviewVideo
19. 04. 2024 03:00Calgary FlamesCGY-SJSSan Jose Sharks5:1PreviewReviewVideo

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy týmu v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy týmu NHL v TV

Zápasy týmu

18. 10. 2026 01:00DETDET-SJSSJS4:3sReview
20. 10. 2026 01:30TORTOR-SJSSJS3:1Review
21. 10. 2026 01:00MTLMTL-SJSSJS-:-Preview
23. 10. 2026 01:00OTTOTT-SJSSJS-:-Preview
25. 10. 2026 01:00BOSBOS-SJSSJS-:-Preview
>> všechny zápasy týmu

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2651623
NJDNJD - COLCOL3524425
NYINYI - ANAANA12146199
WSHWSH - LAKLAK2813720
CBJCBJ - TORTOR11138721
STLSTL - WPGWPG141261117
DALDAL - BOSBOS18951216
EDMEDM - MINMIN12137425
SEASEA - DETDET2921721
VANVAN - CARCAR2228623
VGKVGK - TBLTBL20102819

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy týmu

Aktuální zranění týmu

14.09.SJSLund- horní část těla
13.09.SJSKeyser- horní část těla
01.10.SJSCouture- tříslo
>> všechna zranění týmu
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]