Phoenix Coyotes - Minnesota Wild (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2012/13)


Začátek zápasu: 01. 03. 2013 v 03:00 SEČ
  PHX MIN  

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2013 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
27. 02. 2013 04:00Vancouver CanucksVAN-PHXPhoenix Coyotes2:4PreviewReviewVideo
25. 02. 2013 02:00Calgary FlamesCGY-PHXPhoenix Coyotes5:4PreviewReviewVideo
23. 02. 2013 21:30Edmonton OilersEDM-PHXPhoenix Coyotes3:2sPreviewReviewVideo
19. 02. 2013 03:00Phoenix CoyotesPHX-CGYCalgary Flames4:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 03. 2013 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild3:4PreviewReviewVideo
27. 02. 2013 02:00Minnesota WildMIN-CGYCalgary Flames2:1pPreviewReviewVideo
24. 02. 2013 04:00Calgary FlamesCGY-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
22. 02. 2013 03:30Edmonton OilersEDM-MINMinnesota Wild1:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2013 00:00Minnesota WildMIN-DETDetroit Red Wings3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 02. 2013 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild2:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2012 02:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes1:4PreviewReviewVideo
09. 03. 2012 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild2:3sPreviewReviewVideo
01. 01. 2012 00:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes2:4PreviewReviewVideo
11. 12. 2011 02:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild1:4PreviewReviewVideo
06. 02. 2011 02:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild1:0PreviewReviewVideo
03. 01. 2011 00:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes6:5pPreviewReviewVideo
10. 12. 2010 03:00Phoenix CoyotesPHX-MINMinnesota Wild2:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2010 02:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes2:4PreviewReviewVideo
11. 02. 2010 02:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes2:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes199732154:512-31-29-106-3-13-4-26-41W
MIN Minnesota Wild189722039:434-22-114-47-2-12-5-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild107211523:213-11-18-27-32W
PHX Phoenix Coyotes106311331:230-10-05-56-42W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes9342823:282-21-24-53-61W
MIN Minnesota Wild8251516:221-11-06-22-61L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9510Phoenix Coyotes PHX-MIN Minnesota Wild8032116732

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
aveomarbalvan99barsa14blackhawksbleskmcqueenbogardianbueno
bufu666bulldozzerburningflamecasper4593colorado82dawe007dean
dejvdejviddindadubo197duckeremko25fredo_rkgelko
habrdhappyharmmhojanhonzycharles81ignac75
inanajakubsichtajandam93jarkojevcinjirik19kitfisto
klindokomokotas84kubcoleonardmacey442mafo
makermarek123matkokubko88mihalmilan52mtlnkono2011
ondra1480otak13patakbilekpencepchewpivopopelkapredak
puma21rampis15rashitrockyromikdrwrostinnnrufus
sakalsc4mpshane76simplenickslimejsnsmidersspion
srakystarterstrelmistrswoubictata.tysontenconepijetory97
witazachyzdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
anddrewbalu110cipka78dilitdrahokamfaldafilip777
forzasigmahonzas114jirkaliborius85lspamajklsigmamaly.petko
marek77mares29masimatys1979m.beranekmichallmilosek
packova.ivetpaul68peirapingwinplamenrichirolo
sonnyspalinitaurusxett1969

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
bluestardetredwinggerenihinaultlukinmirek65ove
pifikrvpstan_wayvasconi

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
anddrewbalu110balvan99barsa14bluestarburningflamedawe007
dejvdejviddilitdindadrahokamduckerfilip777gelko
habrdhinaulthonzas114jandam93jarkojevcinjirik19
klindoleonardliborius85lspamakermaly.petkomarek123
marek77mares29masimatkokubko88m.beranekmilan52milosek
mirek65mtlotak13ovepackova.ivetpaul68peira
pencepchewpifikpredakpuma21richirockyrolo
rostinnnrufusrvpsakalshane76sonnyspalini
spionstan_waystrelmistrswoubictata.tysontaurustenconepije
tory97vasconixamaxxett1969

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
aveomarblackhawksbogardiancasper4593cipka78colorado82dean
denis59detredwingdubo197emko25forzasigmafredo_rkgereni
charles81inanajakubsichtakomokotas84mafomajklsigma
matys1979mihalnkono2011pingwinrampis15simplenicksmiders
starterwitazachyzdenal75

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF16104225
OTTOTT - NYINYI25321313
TBLTBL - SEASEA25401017
FLAFLA - VANVAN2910225
NJDNJD - NYRNYR84181214
DETDET - PHIPHI1794719
CHICHI - WPGWPG6618422
NSHNSH - SJSSJS8129619
MINMIN - STLSTL18661511
EDMEDM - UTAUTA2243223
VGKVGK - CGYCGY3000224

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]