Los Angeles Kings - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2012/13)


Začátek zápasu: 23. 02. 2013 v 22:00 SEČ
  LAK COL  
O jeden bod lepší jsou hokejisté Los Angeles, než Colorada. Hosté dnes dostanou možnost ve druhém vzájemném zápase sezony svého soka přeskočit v tabulce. První vzájemný zápas se Coloradu povedl (3:1), dnes ale hrají doma Kings. Ti se pomalu zvedají tabulkou, teď jim patří 11. místo v konferenci. Jeff Carter zaznamenal v sezoně 10 bodů a z toho 8 branek. Naopak Mike Richards a Anže Kopitar zatím hrají ve stínu loňského play off, i když to by se dalo říct o většině týmu. Od Colorada se toho zase tak moc nečeká, i když pod Skalistými horami chtějí všichni do play off. Matt Duchene vede bodování se 17 body (6+11).

Tip redakce NHLportal.cz: 1


Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2013 22:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
21. 02. 2013 04:00Calgary FlamesCGY-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
20. 02. 2013 04:00Edmonton OilersEDM-LAKLos Angeles Kings1:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2013 21:30Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
16. 02. 2013 04:30Los Angeles KingsLAK-CBJColumbus Blue Jackets2:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2013 22:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
21. 02. 2013 04:00Colorado AvalancheCOL-STLSt. Louis Blues1:0pPreviewReviewVideo
18. 02. 2013 21:00Colorado AvalancheCOL-NSHNashville Predators6:5PreviewReviewVideo
17. 02. 2013 04:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche6:4PreviewReviewVideo
15. 02. 2013 02:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche3:4sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 01. 2013 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
23. 02. 2012 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
22. 01. 2012 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche1:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2012 04:30Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche1:2sPreviewReviewVideo
31. 10. 2011 01:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings3:2PreviewReviewVideo
26. 03. 2011 21:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
26. 02. 2011 22:00Los Angeles KingsLAK-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
22. 12. 2010 03:30Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings0:5PreviewReviewVideo
24. 10. 2010 03:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings4:6PreviewReviewVideo
11. 04. 2010 21:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings1:2pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings157621636:381-21-111-42-1-15-5-15-52W
COL Colorado Avalanche157711538:432-11-010-55-2-12-5-05-52W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche85211121:161-10-07-15-32W
LAK Los Angeles Kings421158:101-11-13-12-21W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings115511128:280-10-08-35-52W
COL Colorado Avalanche7250417:271-01-03-42-51L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9466Los Angeles Kings LAK-COL Colorado Avalanche8126167823

Tipovali, že vyhraje Los Angeles Kings (+1.5)
alexander94anddrewaveomarbalvan99barsa14blackhawksbleskmcqueen
bluestarbuenobufu666casper4593dawe007denis59desspi
dilitdindadrahokamdubo197emko25faldafilip777
fredo_rkgelkogerohiguainhojanhonzas114ignac75
inanajarkojevcinjirik19kikuska0305kitfistoloks
lspamacey442makermaly.petkomanky13masimatkokubko88
matys1979m.beranekmethexismihalmichallmilan52mirek65
mtlnaicokneslukiondra1480otak13packova.ivetpaul68
pencepchewpifikplamenpopelkapredakpuma21puty28
ramon456rashitrichiroloromikdrwrostinnnsc4mp
shane76schottslimejsnsmiderssonnyspalinistan_way
startervasconivenom81zdenal75

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
alevesbalounbalu110bulldozzercolorado82dejvdejvidhabrd
hattrickhinaultjakubsichtajirkaklindokotas84liborius85
lukinmajklsigmamarek123milosekovepatrikrocky
sakalsrakytaurustory97zcom

Tipovali, že vyhraje Colorado Avalanche (-1)
harmmjacknybjurikkaka13marek77mares29ovie.8
patoslmpeirapingwinrampis15rufusrvpswoubic
tata.tysonzachy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
anddrewaveomarbalounbalvan99barsa14blackhawksbluestar
bulldozzercolorado82dejvdejviddilitdindadrahokamdubo197
faldafilip777fredo_rkhabrdhattrickhiguainhinault
hojanhonzas114inanajacknybjakubsichtajarkojevcin
jirik19klindokotas84liborius85majklsigmamakermaly.petko
manky13marek123mares29matkokubko88matys1979milan52mirek65
ondra1480otak13oveovie.8packova.ivetpatrikpaul68
peirapencepchewpifikplamenpredakpuma21puty28
ramon456rampis15richirockyroloromikdrwrufus
rvpsakalshane76smiderssonnyspalinistan_way
swoubictata.tysontaurustory97vasconivitixamax
zachy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
balu110bufu666casper4593dawe007emko25gelkojurik
kaka13kikuska0305lspamarek77masim.beranekmethexis
milosekmtlneslukipingwinrostinnnschottstarter
venom81zcom

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, 0:0, -:-)33:57
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2442125
OTTOTT - NYRNYR101191016
PITPIT - NSHNSH27211017
WSHWSH - BUFBUF2153423
CBJCBJ - VGKVGK2028521
STLSTL - CARCAR6618620
EDMEDM - TORTOR2046026
UTAUTA - TBLTBL1767918
CGYCGY - DETDET14971511
SEASEA - MINMIN16231214
CHICHI - FLAFLA2321615
DALDAL - NYINYI2221129

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]