Minnesota Wild - Chicago Blackhawks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2012/13)


Začátek zápasu: 31. 01. 2013 v 02:00 SEČ
  MIN CHI  
Před Minnesotou stojí dnes obtížný úkol. Tři zápasy v řadě prohrála, v minulém zápase ale udolala doma Columbus. Dnes však změří síly s Chicagem. Očekávané body zatím zaznamenává Zach Parise, který je vůdčí osobností celku. V závěsu za ním je Mikko Koivu, který je zatím spíš asistentem.

Byla by škoda slov komentovat úvod sezony v podání Chicaga. Série výher ale jednou musí být přerušena a rozhodně by to mohlo být i dnes. Patrick Kane zaznamenal v šesti zápasech výborných devět bodů. Střelecky zase táhne tým Marián Hossa. V NHL zase v bodování +/- patří mezi nejlepší hráče obránce Johnny Oduya.

Tip redakce NHLportal.cz: 02


Poslední zápasy týmu Minnesota Wild
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2013 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
30. 01. 2013 02:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
28. 01. 2013 00:00St. Louis BluesSTL-MINMinnesota Wild5:4pPreviewReviewVideo
26. 01. 2013 01:30Detroit Red WingsDET-MINMinnesota Wild5:3PreviewReviewVideo
23. 01. 2013 02:00Minnesota WildMIN-NSHNashville Predators1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
31. 01. 2013 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
28. 01. 2013 01:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings2:1pPreviewReviewVideo
27. 01. 2013 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-CHIChicago Blackhawks2:3PreviewReviewVideo
25. 01. 2013 02:30Dallas StarsDAL-CHIChicago Blackhawks2:3pPreviewReviewVideo
23. 01. 2013 02:30Chicago BlackhawksCHI-STLSt. Louis Blues3:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2012 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks2:1sPreviewReviewVideo
02. 04. 2012 01:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild4:5sPreviewReviewVideo
13. 01. 2012 02:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild5:2PreviewReviewVideo
15. 12. 2011 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks3:4sPreviewReviewVideo
01. 03. 2011 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks2:4PreviewReviewVideo
17. 02. 2011 02:00Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild3:1PreviewReviewVideo
26. 01. 2011 02:30Chicago BlackhawksCHI-MINMinnesota Wild2:4PreviewReviewVideo
31. 10. 2010 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks1:3PreviewReviewVideo
01. 04. 2010 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks0:4PreviewReviewVideo
10. 01. 2010 02:00Minnesota WildMIN-CHIChicago Blackhawks6:5sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks66001222:132-00-04-22-0-04-0-06-06W
MIN Minnesota Wild6321716:170-10-03-33-1-00-1-13-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MIN Minnesota Wild431069:70-00-03-13-11W
CHI Chicago Blackhawks220045:31-00-02-02-02W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks4400817:101-00-02-24-04W
MIN Minnesota Wild201117:100-10-00-20-22L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9302Minnesota Wild MIN-CHI Chicago Blackhawks2337664655

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (-1)
david71dawe007dedalebedadejvid123dekericefishjakubsichta
jarkojosefkrausisloksmihalmichallnaicok
nkono2011paul68peirapsychonautpuma21rockysc4mp
vedry06wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
dejvdejviddetredwingdilitduckergelkohonzyjurik
kitfistoklindolspalukinmajklsigmamanky13marek123
masimatys1979methexismilan52mirek65mtlotak13
ovie.8packova.ivetpingwinplamenroloromikdrwrostinnn
sakalshane76schottsimplenicksmidersspalinistrelmistr
vasconixamax

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
adamkrepinsadastajaxalexander94anddrewasterixaveomar
balu110balvan99banny5552barsa14blackhawksbleskmcqueenbluestar
bulldozzerburningflamecipka78colorado82cyrdo1dindadubo197
faldafilip777findeorfixageorge2415gillionharmm
hattrickhinaulthojanhonzas114ignac75inanajacknyb
jindra8jirik19josephkaka13makermaly.petkomatik2509
matkokubko88m.beranekmc.easymeda4michal83milanjoginesluki
norickxovepatoslmpencepchewpetr47popelkapredak
richisergionspionsverigeman99tomuiotory97valisek
vitzcomzemb81

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
balu110cyrdo1dawe007dilitdindadwight12filip777
fixagelkohonzas114icefishjakubsichtajarkojosef
josephjurikklindolspamaly.petkomarek123m.beranek
methexismilan52neslukiotak13ovie.8packova.ivetpaul68
peirapencepchewpetr47predakpsychonautroloromikdrw
rostinnnshane76simplenicksmidersspalinitomuiotory97
vasconiwitaxamaxzcom

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
adastajaxanddrewaveomarbalvan99banny5552barsa14
blackhawksbleskmcqueenbluestarburningflamecipka78colorado82dedalebeda
dejvdejviddejvid123dekerdetredwingdubo197faldafindeor
george2415hattrickhinaultinanajacknybjachim11jirik19
kaka13majklsigmamakermanky13masimatik2509matkokubko88
matys1979mc.easymeda4michallmirek65mtlove
pingwinpuma21richirockysakalsergionschott
spionstrelmistrsverigeman99vedry06vitzemb81

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CARCAR - BOSBOS17175925
CHICHI - LAKLAK129171616
STLSTL - MTLMTL1511111219
NSHNSH - NYINYI25471716
DALDAL - NJDNJD29451716
WPGWPG - FLAFLA85261022
UTAUTA - MINMIN121691123
VGKVGK - OTTOTT3333526
ANAANA - VANVAN3162925
SJSSJS - BUFBUF17164231
WSHWSH - PHIPHI00000
EDMEDM - CGYCGY00000
COLCOL - NJDNJD00000
SEASEA - TORTOR00000

Narozeniny hráčů

28.10.Cullen, Mark48 let
28.10.Skoula, Martin47 let
28.10.Kassian, Matt40 let
28.10.Phillips, Zack34 let
28.10.CHISmith, Cole31 let
28.10.VGKEichel, Jack30 let
28.10.Studenic, Marian28 let
28.10.LAKLaferriere, Alex25 let
28.10.CHILevshunov, Artyom21 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]