Buffalo Sabres - Philadelphia Flyers (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2012/13)


Začátek zápasu: 20. 01. 2013 v 18:30 SEČ
First Niagara Center
(diváků: 19070)
5 BUF

PHI 2
Nepřesvědčivé výkony provádí v začátku sezony Philadelphii Flyers. Svěřenci trenéra Lavioletta nezvládli ani první venkovní zápas a po dvou duelech zůstávají bez bodu. V Buffalu nezvládli třetí třetinu, protože po čtyřiceti minutách se šlo do kabin za stavu 2:2. Hvězdou zápasu byl Thomas Vanek, který zaznamenal pět bodů a velmi výrazně se podepsal pod první dva body Buffala.

Perličky:
* Zac Rinaldo po první třetině kvůli zranění ze zápasu odstoupil.
* Thomas Vanek zaznamenal první pětibodový večer v kariéře
* Sabres využili tři přesilovky z šesti, což bylo klíčem k úspěchu.


FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BUF113
PHI020
Po třetinách1:02:25:2

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BUF131315
PHI7139
Po třetinách13:726:2041:29

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF213/61336899
PHI251/412315514

Přehled gólů

1. třetina
11:07BUF1:0videoStř. golfemPPG: Steve Ott (1)A: Jason Pominville (1)A: Thomas Vanek (1)
2. třetina
02:23PHI1:1videoStř. golfemG: Sean Couturier (1)A: Kurtis Foster (1)A: Jakub Voracek cze (1)
04:57PHI1:2videoStř. golfemPPG: Claude Giroux (2)A: Kimmo Timonen (1)A: Wayne Simmonds (1)
15:54BUF2:2videoStř. zápěstímPPG: Thomas Vanek (1)A: Drew Stafford (1)A: Jason Pominville (2)
3. třetina
14:57BUF3:2videoStř. golfemPPG: Tyler Myers (1)A: Tyler Ennis (1)A: Thomas Vanek (2)
16:13BUF4:2videoBekhendG: Cody Hodgson (1)A: Thomas Vanek (3)A: Andrej Sekera svk (1)
19:12BUF5:2videoStř. zápěstímG: Thomas Vanek (2)A: Jason Pominville (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
01:34PHI2 minScott HartnellHrubost (Marcus Foligno)
01:34BUF2 minMarcus FolignoHrubost (Scott Hartnell)
06:03BUF2 minMarcus FolignoHrubost (Luke Schenn)
06:03PHI2 minLuke SchennHrubost (Marcus Foligno)
09:35PHI2 minNicklas GrossmannPodražení (Cody Hodgson)
12:40BUF2 minRobyn RegehrPodražení (Wayne Simmonds)
17:16BUF2 minJordan LeopoldNedovolené bránění (Claude Giroux)
2. třetina
04:25BUF2 minRobyn RegehrPodražení (Scott Hartnell)
06:04BUF2 minPatrick KaletaHrubost (Kimmo Timonen)
06:04PHI2 minKimmo TimonenHrubost (Patrick Kaleta)
07:17PHI2 minScott HartnellNaražení na hrazení (Jason Pominville)
13:50PHI2 min (trest odseděl Scott Laughton)
15:27PHI2 minLuke SchennHákování (Cody Hodgson)
18:20PHI5 minScott HartnellBitka (Drew Stafford)
18:20BUF5 minDrew StaffordBitka (Scott Hartnell)
19:18BUF2 minSteve OttNafilmování pádu
3. třetina
07:26PHI2 minRuslan FedotenkoPodražení (Mikhail Grigorenko)
14:00PHI2 minLuke SchennPodražení (Marcus Foligno)
15:47BUF2 minTyler MyersNedovolené bránění (Scott Hartnell)
15:47PHI2 minScott Hartnell (Ryan Miller)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF30Ryan Miller (výhra)22 - 230 - 05 - 627 - 2993.10%059:58
BUF1Jhonas Enroth
PHI30Ilya Bryzgalov (prohra)27 - 281 - 18 - 1136 - 4090.00%059:07
PHI49Michael Leighton

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
26Thomas VanekLevé křídlo235+1090030100%19:17
29Jason PominvillePravé křídlo03300100110%19:15
9Steve OttCentr101023520267%15:16
19Cody HodgsonCentr101+207000055%19:44
57Tyler MyersObránce1010222112-23:11
21Drew StaffordPravé křídlo0110540000-17:57
44Andrej Sekera svkObránce0110010100-17:30
63Tyler EnnisLevé křídlo011003001065%18:47
3Jordan LeopoldObránce000+1221011-20:21
10Christian EhrhoffObránce0000010010-22:01
24Robyn RegehrObránce000+1421300-18:25
25Mikhail GrigorenkoCentr000-102000056%11:13
32John ScottLevé křídlo0000000100-02:10
36Patrick KaletaPravé křídlo0000213002-11:37
37Matt EllisLevé křídlo000002000050%03:48
52Alexander SulzerObránce0000000100-14:43
55Jochen HechtCentr000001001022%14:32
82Marcus FolignoLevé křídlo0000401000-15:43

#PHI Philadelphia FlyersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
14Sean CouturierCentr101001001142%19:11
28Claude GirouxPravé křídlo101-203011058%24:13
3Kurtis FosterObránce011+1020100-10:35
17Wayne SimmondsPravé křídlo011-1052000-17:36
44Kimmo TimonenObránce011-1210400-23:01
93Jakub Voracek czePravé křídlo011-1020110-14:02
5Braydon CoburnObránce000-1000110-24:37
8Nicklas GrossmannObránce0000200100-17:20
10Brayden SchennCentr0000022210-15:35
11Eric WellwoodLevé křídlo0000001000-08:08
19Scott HartnellLevé křídlo000-11132003-17:34
21Scott LaughtonCentr000003200044%10:12
22Luke SchennObránce0000621100-18:42
24Matt ReadPravé křídlo000+102010050%15:13
25Maxime TalbotCentr00000100000%14:20
26Ruslan FedotenkoLevé křídlo000020000038%11:38
36Zac RinaldoCentr0000002000-02:47
41Andrej Meszaros svkObránce0000020101-18:49

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Thomas Vanek
Thomas Vanek
G: 2, A: 3, P: 5
S: 9, +/-: +1
Jason Pominville
Jason Pominville
G: 0, A: 3, P: 3
S: 1, +/-: 0
Steve Ott
Steve Ott
G: 1, A: 0, P: 1
S: 3, +/-: 0

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Don VanMassenhoven
#21 - Don VanMassenhoven
Steve Kozari
#40 - Steve Kozari
Steve Miller
#89 - Steve Miller
Derek Nansen
#70 - Derek Nansen

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9227Buffalo Sabres BUF-PHI Philadelphia Flyers3035823483

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (+1.5)
balvan99barsa14blackhawksbluestardenis59fiklipfindeor
furchnergelkogeorge2415hattrickignac75inanajacknyb
jachim11kesankomazxmc.easymiguelmike.rmiki63
nkono2011pivopolstarovocislosomin12spalinitheraphosaurban
xett1969ygg88

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
ajaxaveomarbernesbotickabumbas3dejvdejviddilit
dubo197hanzlokhiguainhojanhonzas114icefishilidan74
insilumumaly.petkomasim.beranekmihalmichall
mike715mirek65naicokovepackova.ivetpeto_17petr47
popelkapuma21rockyshane76snomulastartervasconi

Tipovali, že vyhraje Philadelphia Flyers (-1)
adamkrepinsadam1983alevesbalu110bulldozzercipka78colorado82
cookie32coudy_no1cyrdo1davidsson1david879dawe007dejvid123
denyy5detredwingduckereddy5555fakerfaldafzurek
gonzzzaleshinaultchudacekjakubsichtajarbo1jindra8jirik19
kirstenkitfistoklindokolousek8leonardlokslopflop
luckyseklukinmajkimakermanky13marek123matkokubko88
matys1979meda4michal225miky7010milanjogimilan52minagabby
neslukiny-loverovie.8patrikpaul68peirapelony
pencepchewpete0410pingwinplamenquikkmannrayinerrichi
roloromikdrwrostinnnsakalsc4mpsharp10schott
slimejsntarnythajskemenutomuiotory97vedry06washington-luky
witaw4rm4nyerzi18zcomzemb81

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
adam1983bluestarbotickabumbas3cookie32cyrdo1dejvdejvid
dejvid123fakerfaldafiklipfindeorfurchnergeorge2415
gonzzzaleschudacekinsijarbo1kirstenkolousek8masi
m.beraneknaicokny-loveroveovie.8plamenrocky
snomulasomin12thajskemenutomuiovedry06xett1969

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
adamkrepinsajaxaveomarbalu110balvan99barsa14blackhawks
cipka78colorado82coudy_no1dawe007denyy5detredwingdilit
dubo197duckerfzurekgelkohanzlokhattrickhiguain
hinaulthonzas114icefishilidan74inanajacknybjachim11
jakubsichtajirik19kesankoklindoleonardlopflopluckysek
majkimakermaly.petkomanky13marek123matkokubko88matys1979
mc.easymeda4michallmichal225mike715miki63milanjogi
milan52mirek65neslukinkono2011packova.ivetpatrikpaul68
peirapete0410peto_17petr47pingwinpolstarovocislorichi
roloromikdrwrostinnnsakalsc4mpshane76sharp10
schottspalinistartertarnytory97urbanvasconi
washington-lukywitaw4rm4nygg88zcomzemb81

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1694224
OTTOTT - NYINYI24321312
TBLTBL - SEASEA24401016
FLAFLA - VANVAN2810224
NJDNJD - NYRNYR84171213
DETDET - PHIPHI1694718
CHICHI - WPGWPG6617421
NSHNSH - SJSSJS7129618
MINMIN - STLSTL17661510
EDMEDM - UTAUTA2143222
VGKVGK - CGYCGY2900223

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]