Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. zápas 1. kola play off 2011/12)


Začátek zápasu: 20. 04. 2012 v 02:00 SEČ
  CHI PHX  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 04. 2012 02:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
18. 04. 2012 03:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
15. 04. 2012 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
13. 04. 2012 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
07. 04. 2012 22:00Detroit Red WingsDET-CHIChicago Blackhawks2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Phoenix Coyotes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 04. 2012 02:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
18. 04. 2012 03:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
15. 04. 2012 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
13. 04. 2012 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
08. 04. 2012 02:00Minnesota WildMIN-PHXPhoenix Coyotes1:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
18. 04. 2012 03:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes2:3pPreviewReviewVideo
15. 04. 2012 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:4pPreviewReviewVideo
13. 04. 2012 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2pPreviewReviewVideo
12. 02. 2012 02:30Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:0PreviewReviewVideo
06. 12. 2011 02:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes3:4sPreviewReviewVideo
30. 11. 2011 02:30Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes1:4PreviewReviewVideo
19. 10. 2011 04:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks2:5PreviewReviewVideo
21. 03. 2011 01:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
28. 02. 2011 01:00Chicago BlackhawksCHI-PHXPhoenix Coyotes4:3sPreviewReviewVideo
13. 02. 2011 02:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes320159:82-10-02-11-0-11-0-02-11W
CHI Chicago Blackhawks310248:91-20-02-10-0-11-0-11-21L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes210136:61-10-01-11-11L
CHI Chicago Blackhawks100112:30-10-01-00-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks210136:61-10-01-11-11W
PHX Phoenix Coyotes110023:21-00-01-01-01W

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes320159:82-10-02-11-0-11-0-02-11W
CHI Chicago Blackhawks310248:91-20-02-10-0-11-0-11-21L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes210136:61-10-01-11-11L
CHI Chicago Blackhawks100112:30-10-01-00-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks210136:61-10-01-11-11W
PHX Phoenix Coyotes110023:21-00-01-01-01W

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks82452611101248:23811-117-740-4227-8-618-18-56-41W
PHX Phoenix Coyotes8242271397216:2049-136-1052-3022-13-620-14-77-35W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks41278660138:1137-64-518-236-41L
PHX Phoenix Coyotes412213650107:985-62-427-145-53W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHX Phoenix Coyotes412014747109:1064-74-625-165-52W
CHI Chicago Blackhawks411818541110:1254-53-222-196-41W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9158Chicago Blackhawks CHI-PHX Phoenix Coyotes392373325

Tipovali, že vyhraje Chicago Blackhawks (-1)
alevesayrton0322barsa14blackhawkscolorado82denis59denyy5
drahokamdrew73dubo197gelkojakubsichtajarysek123jirik19
lspalubo22manky13matkokubko88m.beranekmethexismichall
milanjogimilan52mirek65nkono2011onanovie8pencepchew
pepo8pivopsychonautrockysakalschottsmiders
snomulasupermanthunder222v-pet

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbluestargeorge2415habrdhojaninanajirka
juicekirstenkitfistollkkmacek78majklsigmamarek123
martinekmodanosrosticek77rostinnnrrr11shane76sverigeman99
thajskemenu61and61

Tipovali, že vyhraje Phoenix Coyotes (-1)
andrej180honzas114juve70miguelmihalmilankzsc4mp

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
ayrton0322bluestardenis59gelkogeorge2415habrdjakubsichta
jarysek123juicejuve70macek78manky13marek123martinek
matkokubko88methexismichallmilanjogimilan52modanosnkono2011
ovie8psychonautrockyrosticek77rostinnnshane76schott
smidersthunder222v-petxamax61and61

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14blackhawksdenyy5desspidrahokamdrew73dubo197
honzas114jirik19kirstenkitfistolspamajklsigmam.beranek
mihalmirek65onanpencepchewpepo8sakalsc4mp
snomulasupermansverigeman99thajskemenu

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]