Carolina Hurricanes - New Jersey Devils (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(4. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 01. 04. 2012 v 01:00 SEČ
  CAR NJD  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2012 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils0:5PreviewReviewVideo
31. 03. 2012 01:00Carolina HurricanesCAR-WPGWinnipeg Jets3:4pPreviewReviewVideo
28. 03. 2012 01:00Toronto Maple LeafsTOR-CARCarolina Hurricanes0:3PreviewReviewVideo
25. 03. 2012 00:00Detroit Red WingsDET-CARCarolina Hurricanes5:4PreviewReviewVideo
24. 03. 2012 00:00Columbus Blue JacketsCBJ-CARCarolina Hurricanes5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New Jersey Devils
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
01. 04. 2012 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils0:5PreviewReviewVideo
30. 03. 2012 01:00New Jersey DevilsNJD-TBLTampa Bay Lightning6:4PreviewReviewVideo
28. 03. 2012 01:00New Jersey DevilsNJD-CHIChicago Blackhawks2:1sPreviewReviewVideo
26. 03. 2012 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
24. 03. 2012 00:00New Jersey DevilsNJD-TORToronto Maple Leafs3:4sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 12. 2011 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo
09. 11. 2011 01:30New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
10. 10. 2011 19:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
20. 02. 2011 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils1:4PreviewReviewVideo
17. 02. 2011 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
09. 02. 2011 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes3:2pPreviewReviewVideo
02. 01. 2011 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils6:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils0:4PreviewReviewVideo
14. 02. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-NJDNew Jersey Devils5:2PreviewReviewVideo
10. 12. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NJD New Jersey Devils784428694214:20516-612-442-3622-13-422-15-25-52W
CAR Carolina Hurricanes7831311678208:2323-160-634-4419-13-712-18-95-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils392213448112:1039-48-421-186-42W
CAR Carolina Hurricanes391913745104:1042-70-520-195-51L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NJD New Jersey Devils392215246102:1027-24-021-184-61L
CAR Carolina Hurricanes391218933104:1281-90-114-255-51W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
9070Carolina Hurricanes CAR-NJD New Jersey Devils926424123

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (-1)
adooo01honzas114m.beranekmiguelmirek65novakypsychonaut
skoumitesous

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarbarsa14colorado82dilitdrew73gelkohabrd
inanajuicellkklubkemaly.petkomatkokubko88michall
naicokneslukipackova.ivetpepo8sakalshane76schott
smidersstarterstrelmistrvasconizdenal75

Tipovali, že vyhraje New Jersey Devils (+1.5)
blackhawksbluestarcasper4593dawe007dekerdenyy5detredwing
devildindadubo197georgito7godzi19hojanjirik19
kirstenkubaslokslspamanky13marek123matys1979
methexismhossamihalmichal83mike715milanjogimilan52
onanpaul68pifikpivorazorrockyromikdrw
rosticek77rostinnnsuarksupermanthajskemenuvlastikklf61and61

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
adooo01aveomarblackhawksdilitdindadrew73gelko
habrdhonzas114jirik19juicelubkemaly.petkomanky13
marek123matkokubko88matys1979mhossamihalmichallmilanjogi
milan52mirek65naicokneslukinovakypackova.ivetpaul68
pepo8pifikrazorrockyshane76schottsmiders
startersuarksupermanvlastikklfxamax61and61

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
barsa14bluestardawe007dekerdenyy5detredwingdubo197
godzi19kirstenlspam.beranekmike715onanpivo
psychonautrosticek77rostinnnsakalskoumistrelmistrtesous
thajskemenuvasconi

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ201072110
CARCAR - BOSBOS16165924
CHICHI - LAKLAK119171516
STLSTL - MTLMTL1511101219
NSHNSH - NYINYI24471616
DALDAL - NJDNJD27451716
WPGWPG - FLAFLA85241022
UTAUTA - MINMIN121591023
VGKVGK - OTTOTT3322526
ANAANA - VANVAN2962924
SJSSJS - BUFBUF17163231

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
27.10.NYRReimer- horní část těla
27.10.TORMarchenko- dolní část těla
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]