Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 06. 10. 2005 v 02:00 SEČ
Air Canada Centre
(diváků: 19452)
2 TOR po prodloužení

OTT 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodlouženínájezdy
TOR10100 (0-0)
OTT00200 (0-0)
Po třetinách1:01:02:22:22:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
TOR8971
OTT14171
Po třetinách8:1417:1524:2225:23

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
TOR261/111929111219
OTT260/51932121115

Přehled gólů

1. třetina
02:58TOR1:0Stř. golfemPPG: Bryan McCabe (1)A: Tomas Kaberle cze (1)A: Jason Allison (1)
2. třetina
žádné góly
3. třetina
14:12OTT1:1Stř. příklepemG: Daniel Alfredsson (1)A: Jason Spezza (1)A: Wade Redden (1)
18:29TOR2:1Stř. zápěstímG: Eric Lindros (1)A: Tomas Kaberle cze (2)A: Aki Berg (1)
18:58OTT2:2Stř. zápěstímG: Daniel Alfredsson (2)A: Jason Spezza (2)A: Dany Heatley (1)
prodloužení
žádné góly

Přehled vyloučení

1. třetina
01:41OTT2 minChris NeilPodražení (Alexei Ponikarovsky)
03:50TOR2 minMatt StajanHákování (Bryan Smolinski)
04:37OTT2 min (trest odseděl Brandon Bochenski)
07:01TOR2 minTie Domi
09:27OTT2 minBrian McGrattanHrubost (Darcy Tucker)
09:27OTT2 minAnton VolchenkovFaul kolenem (Jason Allison)
09:27TOR2 minDarcy TuckerNafilmování pádu (Brian McGrattan)
12:47OTT2 minWade Redden (Chad Kilger)
15:31TOR2 minJeff O'Neill (Zdeno Chara svk)
2. třetina
07:07TOR2 minAlexander SteenDržení (Daniel Alfredsson)
09:57OTT2 minWade ReddenSekání (Nik Antropov)
14:42OTT2 minBrian PothierDržení (Jason Allison)
18:21OTT2 minMartin Havlat czePodražení (Jeff O'Neill)
19:00OTT2 minZdeno Chara svk (Nik Antropov)
19:00OTT2 minZdeno Chara svk (Nik Antropov)
3. třetina
04:46TOR2 minEric LindrosSekání (Zdeno Chara svk)
11:34OTT2 minWade Redden (Alexei Ponikarovsky)
12:11OTT2 minPeter SchaeferNafilmování pádu
12:11TOR2 minDarcy TuckerHákování (Peter Schaefer)
16:23OTT2 minChris NeilKrosček (Eric Lindros)
prodloužení
05:00TOR2 minBryan McCabePodražení (Daniel Alfredsson)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
TOR20Ed Belfour (prohra)11 - 133 - 37 - 721 - 2391.30%064:53
OTT39Dominik Hasek cze (výhra)13 - 144 - 46 - 723 - 2592.00%064:54

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#TOR Toronto Maple LeafsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
15Tomas Kaberle czeObránce0220010122-30:58
24Bryan McCabeObránce101-1223010-29:45
88Eric LindrosCentr101025210053%24:52
8Aki BergObránce0110001501-23:28
41Jason AllisonCentr011-101210255%21:32
10Alexander SteenLevé křídlo000+12210120%13:19
13Mats SundinCentr000000100140%02:53
14Matt StajanCentr000020000040%13:44
16Darcy TuckerPravé křídlo000-1420111-18:26
18Chad KilgerLevé křídlo000-10030100%08:32
21Mariusz CzerkawskiPravé křídlo000+1000110-21:20
23Alexei PonikarovskyLevé křídlo0000011100-10:35
25Alexander KhavanovObránce000-1000010-22:53
28Tie DomiPravé křídlo000-1201001-05:53
45Carlo ColaiacovoObránce0000023300-10:33
56Andy WozniewskiObránce0000000200-11:23
80Nik AntropovCentr000001023050%18:08
92Jeff O'NeillCentr000-1281111-21:53

#OTT Ottawa SenatorsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Daniel AlfredssonPravé křídlo202+203013020%22:39
19Jason SpezzaCentr022+202001454%17:53
6Wade ReddenObránce011+2600300100%25:53
15Dany HeatleyLevé křídlo011+203020125%18:34
2Brian PothierObránce000+2212000-14:31
3Zdeno Chara svkObránce000-1427122-27:47
4Chris PhillipsObránce000-1013200-26:32
9Martin Havlat czePravé křídlo000023102050%19:50
10Brandon BochenskiPravé křídlo0000010002-12:07
12Mike FisherCentr000-101201162%12:16
14Andrej Meszaros svkObránce0000010100-13:04
16Brian McGrattanPravé křídlo0000201000-03:50
20Antoine VermetteCentr000-1011000100%11:19
21Bryan SmolinskiCentr000003010053%14:47
22Chris KellyCentr000000100150%10:38
24Anton VolchenkovObránce0000200420-19:34
25Chris NeilPravé křídlo000-1400000-09:04
27Peter SchaeferLevé křídlo0000211001100%18:31

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Bryan McCabe
Bryan McCabe
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: -1
Ed Belfour
Ed Belfour
Zákroky: 21
Saves: 91.30%
Dany Heatley
Dany Heatley
G: 0, A: 1, P: 1
S: 3, +/-: +2

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Stephane Auger
#15 - Stephane Auger
Don VanMassenhoven
#21 - Don VanMassenhoven
David Brisebois
#96 - David Brisebois
Scott Driscoll
#68 - Scott Driscoll

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15410817
CBJCBJ - FLAFLA9119917
MTLMTL - BUFBUF1963718
CARCAR - WSHWSH2063916
PHIPHI - SEASEA51112322
NYRNYR - TBLTBL86141115
OTTOTT - STLSTL2613620
NYINYI - VANVAN2613621
CHICHI - PITPIT5320123
WPGWPG - MINMIN313141113
DALDAL - COLCOL69131015
NSHNSH - VGKVGK55171312
UTAUTA - TORTOR1785619
ANAANA - CGYCGY2713917
LAKLAK - EDMEDM7715818
SJSSJS - BOSBOS1289718

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]