Vancouver Canucks - Washington Capitals (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2011/12)


Začátek zápasu: 30. 10. 2011 v 03:00 SEČ
  VAN WSH  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2011 03:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals7:4PreviewReviewVideo
27. 10. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-STLSt. Louis Blues0:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2011 03:30Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
22. 10. 2011 22:00Vancouver CanucksVAN-MINMinnesota Wild3:2pPreviewReviewVideo
21. 10. 2011 04:00Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators5:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2011 03:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals7:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2011 03:30Edmonton OilersEDM-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
23. 10. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-DETDetroit Red Wings7:1PreviewReviewVideo
21. 10. 2011 01:00Philadelphia FlyersPHI-WSHWashington Capitals2:5PreviewReviewVideo
19. 10. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks2:4PreviewReviewVideo
18. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals3:2PreviewReviewVideo
14. 10. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks5:1PreviewReviewVideo
27. 10. 2007 01:00Washington CapitalsWSH-VANVancouver Canucks2:3PreviewReviewVideo
27. 10. 2006 18:00Vancouver CanucksVAN-WSHWashington Capitals3:2sPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals87101431:163-01-04-45-0-02-1-07-11L
VAN Vancouver Canucks10451924:291-10-16-42-2-12-3-04-62L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals55001022:102-01-02-35-05W
VAN Vancouver Canucks5221511:141-10-13-22-31L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals321049:61-00-02-12-11L
VAN Vancouver Canucks5230413:150-00-03-22-31L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
8049Vancouver Canucks VAN-WSH Washington Capitals1518303021

Tipovali, že vyhraje Vancouver Canucks (+1.5)
bulldozzerburningflamedubo197gebisinsimiky7010milanjogi
ohlundovepsychonautromikdrwsimplenicksjominqoskoumi
superman

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14dydyjakubsichtajenda92libor65loksmanky13
marting2802masimiguelmirek65patrikrazorromco6
shaq.32snomulaspalini31marek22

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals (-1)
bilcik52bluestarcarlosbruinsdawehoubadelawaredetredwingduchene
galus87gaudenciusharmmheroeshinaulticefishjeesl
jirkakojotlibor6lukey_92matkokubko88mc.easymichall
mike715phaneufpolstarovocislorevsakaltarzanvonsalat
xett1969zerzmi

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14burningflamedubo197dydygaudenciusgebisheroes
hinaulticefishinsijakubsichtajenda92libor65loks
manky13masimike715miky7010mirek65ovepolstarovocislo
revromikdrwsakalskoumisnomulaspalinisuperman
vonsalatzerzmi

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bluestardelawaredetredwingduchenegalus87jeeslkojot
marting2802matkokubko88mc.easymiguelmilanjogiohlundpaarme
patrikphaneufpsychonautromco6simplenicktarzan31marek22

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA20561511
NJDNJD - LAKLAK2442179
BOSBOS - SJSSJS1242116
OTTOTT - NYRNYR65789
PITPIT - NSHNSH1521611
WSHWSH - BUFBUF1232413
CBJCBJ - VGKVGK1017413
STLSTL - CARCAR1512314
EDMEDM - TORTOR1143017
UTAUTA - TBLTBL1044710
CGYCGY - DETDET873125
SEASEA - MINMIN141398
CHICHI - FLAFLA2311410
DALDAL - NYINYI151087

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]