New York Islanders - Carolina Hurricanes (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 03. 04. 2011 v 01:00 SEČ
  NYI CAR  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 04. 2011 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
01. 04. 2011 01:00New York IslandersNYI-NYRNew York Rangers6:2PreviewReviewVideo
31. 03. 2011 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders3:2PreviewReviewVideo
27. 03. 2011 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
25. 03. 2011 00:00New York IslandersNYI-ATLAtlanta Thrashers1:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
03. 04. 2011 23:00Carolina HurricanesCAR-BUFBuffalo Sabres1:2pPreviewReviewVideo
03. 04. 2011 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
31. 03. 2011 01:00Carolina HurricanesCAR-MTLMontreal Canadiens6:2PreviewReviewVideo
30. 03. 2011 01:00Washington CapitalsWSH-CARCarolina Hurricanes2:3sPreviewReviewVideo
27. 03. 2011 00:00Carolina HurricanesCAR-TBLTampa Bay Lightning2:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 03. 2011 00:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders3:2pPreviewReviewVideo
27. 01. 2011 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:4PreviewReviewVideo
04. 11. 2010 00:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders7:2PreviewReviewVideo
07. 02. 2010 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
29. 01. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders3:4pPreviewReviewVideo
22. 10. 2009 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes4:3sPreviewReviewVideo
08. 04. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders9:0PreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders5:4PreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:6PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes7737301084220:22811-105-541-3621-13-416-17-66-42W
NYI New York Islanders7830361272218:24611-124-536-4217-17-513-19-74-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes382113446120:1067-42-222-166-41W
NYI New York Islanders391717539127:1203-51-416-236-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes391617638100:1224-63-319-204-63W
NYI New York Islanders39131973391:1268-73-120-193-71L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
7748New York Islanders NYI-CAR Carolina Hurricanes712171319

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
bobdaniyi79fensalirheroesjohannlibor65matador661

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
agentdedalebedadilitinsijagrmajohaasmasi
m.beranekovesakalsimplenickvonsalat

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
barsa14bluestardavo1551denis59flexofrog75jakubsichta
kojotloksmanky13mirek65nemopackova.ivetpista20
robo21romikdrwtrollec

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
barsa14bluestardaniyi79frog75heroesjohannlibor65
masim.beranekmirek65robo21simplenickvonsalat

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
agentdavo1551dedalebedadenis59dilitflexoinsi
jagrjakubsichtakojotmajohaasmanky13matador661ove
packova.ivetpista20romikdrwsakaltrollec

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK0:0(0:0, -:-, -:-)11:55
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2142123
OTTOTT - NYRNYR10981014
PITPIT - NSHNSH2421916
WSHWSH - BUFBUF1943421
CBJCBJ - VGKVGK2025519
STLSTL - CARCAR6615519
EDMEDM - TORTOR1746024
UTAUTA - TBLTBL1566916
CGYCGY - DETDET12871410
SEASEA - MINMIN16201113
CHICHI - FLAFLA2319614
DALDAL - NYINYI2021128

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]