Carolina Hurricanes - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2010/11)


Začátek zápasu: 04. 11. 2010 v 00:00 SEČ
  CAR NYI  

Poslední zápasy týmu Carolina Hurricanes
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2010 00:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders7:2PreviewReviewVideo
02. 11. 2010 00:00Philadelphia FlyersPHI-CARCarolina Hurricanes3:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins0:3PreviewReviewVideo
30. 10. 2010 01:00New York RangersNYR-CARCarolina Hurricanes3:4PreviewReviewVideo
28. 10. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-WSHWashington Capitals0:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 11. 2010 00:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders7:2PreviewReviewVideo
31. 10. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders6:1PreviewReviewVideo
30. 10. 2010 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens1:3PreviewReviewVideo
28. 10. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-NYINew York Islanders5:3PreviewReviewVideo
24. 10. 2010 01:00Florida PanthersFLA-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 02. 2010 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes1:3PreviewReviewVideo
29. 01. 2010 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
14. 11. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders3:4pPreviewReviewVideo
22. 10. 2009 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes4:3sPreviewReviewVideo
08. 04. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders9:0PreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders5:4PreviewReviewVideo
20. 02. 2009 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:6PreviewReviewVideo
26. 10. 2008 01:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes3:4PreviewReviewVideo
23. 01. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders3:6PreviewReviewVideo
21. 01. 2008 20:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes115601027:332-01-05-61-2-04-4-04-62L
NYI New York Islanders114521031:372-20-15-62-1-12-4-14-64L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders4211516:140-10-11-32-21L
CAR Carolina Hurricanes312022:71-01-03-01-22L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CAR Carolina Hurricanes8440825:261-00-02-64-41L
NYI New York Islanders7241515:232-10-04-32-53L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
6744Carolina Hurricanes CAR-NYI New York Islanders151131211

Tipovali, že vyhraje Carolina Hurricanes (+1.5)
allex12azizekcrhoxfencagrizzlyhemskymachamp
marioczmartin83painkillerpetrslavphoenix.netstevenwildcelt
wita

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
getzo5jandamlibor65michal225ohlundoveromikdrw
sakalsheldonwencaxondras

Tipovali, že vyhraje New York Islanders (-1)
bruinsfandidimasi

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
allex12azizekcrhoxdevils27grizzlymarioczove
petrslavsakalsheldonwildceltxondras

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
bruinsfandidifencagebisgetzo5machampohlund
romikdrwstevenwencawita

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS3051626
NJDNJD - COLCOL3528428
NYINYI - ANAANA131762110
WSHWSH - LAKLAK3213723
CBJCBJ - TORTOR111510724
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]