Los Angeles Kings - Vancouver Canucks (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. zápas 1. kola play off 2009/10)


Začátek zápasu: 21. 04. 2010 v 18:00 SEČ
  LAK VAN  

Poslední zápasy týmu Los Angeles Kings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 04. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:6PreviewReviewVideo
19. 04. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
17. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
15. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
11. 04. 2010 21:00Colorado AvalancheCOL-LAKLos Angeles Kings1:2pPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 04. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks4:6PreviewReviewVideo
19. 04. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
17. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
15. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
10. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames7:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
19. 04. 2010 18:00Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks5:3PreviewReviewVideo
17. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings2:3pPreviewReviewVideo
15. 04. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:2pPreviewReviewVideo
01. 04. 2010 18:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks8:3PreviewReviewVideo
14. 12. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings3:1PreviewReviewVideo
26. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
29. 10. 2009 17:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks1:2sPreviewReviewVideo
09. 04. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings1:0PreviewReviewVideo
13. 03. 2009 17:00Vancouver CanucksVAN-LAKLos Angeles Kings4:2PreviewReviewVideo
09. 03. 2009 17:30Los Angeles KingsLAK-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo

Statistiky v 1. kole play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings3211410:81-10-02-11-0-01-1-12-12W
VAN Vancouver Canucks312128:101-10-02-11-1-10-1-01-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings110025:30-00-00-11-01W
VAN Vancouver Canucks211125:51-10-02-01-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings211125:51-10-02-01-11W
VAN Vancouver Canucks101003:50-00-00-10-11L

Statistiky v play off

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
LAK Los Angeles Kings3211410:81-10-02-11-0-01-1-12-12W
VAN Vancouver Canucks312128:101-10-02-11-1-10-1-01-22L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings110025:30-00-00-11-01W
VAN Vancouver Canucks211125:51-10-02-01-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings211125:51-10-02-01-11W
VAN Vancouver Canucks101003:50-00-00-10-11L

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks8249285103272:2228-54-438-4430-8-319-20-25-51W
LAK Los Angeles Kings8246279101241:21914-910-844-3822-13-624-14-34-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks41308363149:882-31-222-197-31W
LAK Los Angeles Kings412213650127:1127-65-620-214-63L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
LAK Los Angeles Kings412414351114:1077-35-224-175-53W
VAN Vancouver Canucks411920240123:1346-23-216-254-61L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-MTLMTL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-NJDNJD01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-MINMIN02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-OTTOTT03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-VANVAN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1797189
CARCAR - BOSBOS15144821
CHICHI - LAKLAK119131314
STLSTL - MTLMTL139101017
NSHNSH - NYINYI22451414
DALDAL - NJDNJD23451415
WPGWPG - FLAFLA8421919
UTAUTA - MINMIN101391019
VGKVGK - OTTOTT3021522
ANAANA - VANVAN2652821
SJSSJS - BUFBUF15152227

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

27.10.TORMarchenko- dolní část těla
27.10.CGYSuniev- hlava
27.10.EDMHyman- otřes mozku
26.10.LAKZuccarello- horní část těla
25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.PHIRistolainen- horní část těla
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]