Washington Capitals - Boston Bruins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 11. 04. 2010 v 20:00 SEČ
  WSH BOS  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2010 20:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins3:4sPreviewReviewVideo
10. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-ATLAtlanta Thrashers5:2PreviewReviewVideo
07. 04. 2010 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-WSHWashington Capitals3:6PreviewReviewVideo
06. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
04. 04. 2010 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-WSHWashington Capitals2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2010 20:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins3:4sPreviewReviewVideo
10. 04. 2010 19:00Boston BruinsBOS-CARCarolina Hurricanes4:2PreviewReviewVideo
09. 04. 2010 01:00Boston BruinsBOS-BUFBuffalo Sabres3:1PreviewReviewVideo
06. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
04. 04. 2010 01:00Toronto Maple LeafsTOR-BOSBoston Bruins1:2pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
06. 04. 2010 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins3:2pPreviewReviewVideo
03. 02. 2010 01:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals1:4PreviewReviewVideo
02. 10. 2009 01:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals1:4PreviewReviewVideo
28. 02. 2009 19:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals3:4pPreviewReviewVideo
28. 01. 2009 01:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals3:2pPreviewReviewVideo
18. 01. 2009 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo
11. 12. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins3:1PreviewReviewVideo
16. 03. 2008 20:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins2:1sPreviewReviewVideo
08. 03. 2008 19:00Boston BruinsBOS-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
04. 03. 2008 01:00Washington CapitalsWSH-BOSBoston Bruins10:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals81542712108315:22911-125-530-5130-10-524-17-77-35W
BOS Boston Bruins8138431376202:19713-139-954-2718-23-620-20-76-42W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals403010560156:1057-53-214-266-43W
BOS Boston Bruins411823636102:1034-63-628-135-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals412417748159:1244-72-316-256-42W
BOS Boston Bruins402020740100:949-76-326-145-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-FLAFLA00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-WSHWSH00:45(-:-, -:-, -:-)Preview
PHIPHI-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-TBLTBL01:15(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-VANVAN01:45(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-PITPIT02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WPGWPG-MINMIN02:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-COLCOL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-VGKVGK02:45(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TORTOR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-CGYCGY03:45(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-BOSBOS05:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
DETDET - NJDNJD15510917
CBJCBJ - FLAFLA911101017
MTLMTL - BUFBUF1964719
CARCAR - WSHWSH2163917
PHIPHI - SEASEA61112422
NYRNYR - TBLTBL87141116
OTTOTT - STLSTL2713720
NYINYI - VANVAN2713622
CHICHI - PITPIT5321223
WPGWPG - MINMIN314141213
DALDAL - COLCOL610131115
NSHNSH - VGKVGK55181412
UTAUTA - TORTOR1885620
ANAANA - CGYCGY2813918
LAKLAK - EDMEDM7716819
SJSSJS - BOSBOS1299719

Narozeniny hráčů

13.10.O'Donnell, Sean55 let
13.10.Bergeron, Marc-Andre46 let
13.10.Smith, Derek42 let
13.10.Meszaros, Andrej41 let
13.10.Matsumoto, Jon40 let
13.10.Silfverberg, Jakob36 let
13.10.Ozhiganov, Igor34 let
13.10.Shinkaruk, Hunter32 let
13.10.Andersson, Lias28 let
13.10.Salo, Robin28 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- horní část těla
13.10.CARStaal- lýtko
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
12.10.TORTanev- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]