Vancouver Canucks - Dallas Stars (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 21. 01. 2010 v 18:00 SEČ
  VAN DAL  

Poslední zápasy týmu Vancouver Canucks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars4:3PreviewReviewVideo
20. 01. 2010 18:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks2:3pPreviewReviewVideo
16. 01. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-PITPittsburgh Penguins6:2PreviewReviewVideo
14. 01. 2010 01:00Minnesota WildMIN-VANVancouver Canucks5:2PreviewReviewVideo
11. 01. 2010 18:30Vancouver CanucksVAN-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Dallas Stars
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 01. 2010 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars4:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2010 02:00Dallas StarsDAL-MINMinnesota Wild4:3PreviewReviewVideo
16. 01. 2010 20:00Dallas StarsDAL-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
15. 01. 2010 01:30Montreal CanadiensMTL-DALDallas Stars5:3PreviewReviewVideo
13. 01. 2010 01:00Philadelphia FlyersPHI-DALDallas Stars6:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
02. 01. 2010 20:00Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks1:3PreviewReviewVideo
07. 11. 2009 02:30Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
11. 10. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars4:3sPreviewReviewVideo
25. 03. 2009 01:30Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks2:5PreviewReviewVideo
17. 03. 2009 17:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars4:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2009 02:30Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks2:1PreviewReviewVideo
04. 01. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars2:3sPreviewReviewVideo
16. 03. 2008 00:00Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks3:4PreviewReviewVideo
06. 02. 2008 02:30Dallas StarsDAL-VANVancouver Canucks3:2sPreviewReviewVideo
29. 01. 2008 18:00Vancouver CanucksVAN-DALDallas Stars3:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
VAN Vancouver Canucks492920258158:1214-22-226-2319-8-110-12-16-42W
DAL Dallas Stars4921281142141:1575-113-723-2614-10-57-18-64-62W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks2719813896:551-11-116-116-41W
DAL Dallas Stars24141052873:673-51-412-127-33W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
VAN Vancouver Canucks22101212062:663-11-110-126-41W
DAL Dallas Stars2571861468:902-62-311-141-99L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYINYI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-SEASEA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
CHICHI-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-SJSSJS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-STLSTL02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-UTAUTA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 16. 10. 2026 01:00
FLAFLA-VANVAN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 16. 10. 2026 04:00
VGKVGK-CGYCGY04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - BUFBUF1584222
OTTOTT - NYINYI22321311
TBLTBL - SEASEA2340915
FLAFLA - VANVAN2610222
NJDNJD - NYRNYR84151212
DETDET - PHIPHI1584717
CHICHI - WPGWPG6615420
NSHNSH - SJSSJS7128617
MINMIN - STLSTL1566149
EDMEDM - UTAUTA2043221
VGKVGK - CGYCGY2700222

Narozeniny hráčů

15.10.Hartigan, Mark49 let
15.10.Stevenson, Grant45 let
15.10.COLNelson, Brock35 let
15.10.Gauthier, Julien29 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

15.10.DALJohnston- nemoc
15.10.DALBäck- horní část těla
15.10.WSHDubois- nemoc
14.10.PHIYork- horní část těla
14.10.BUFKozak- horní část těla
13.10.BUFDahlin- horní část těla
13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]