New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning (REVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 09. 01. 2010 v 00:00 SEČ
Prudential Center
(diváků: 15129)
2 NJD

TBL 4

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
NJD002
TBL121
Po třetinách0:10:32:4

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
NJD141110
TBL455
Po třetinách14:425:935:14

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
NJD130/41226817
TBL132/511243413

Přehled gólů

1. třetina
06:58TBL0:1Teč, DorážkaPPG: Steve Downie (9)A: Kurtis Foster (10)A: Ryan Malone (18)
2. třetina
05:13TBL0:2Stř. golfemPPG: Brandon Bochenski (1)A: Steven Stamkos (20)A: Kurtis Foster (11)
10:04TBL0:3Stř. zápěstímG: Steven Stamkos (22)A: Martin St Louis (37)A: Vincent Lecavalier (30)
3. třetina
08:36NJD1:3Stř. zápěstímG: Travis Zajac (11)A: Jamie Langenbrunner (25)A: Johnny Oduya (1)
09:45TBL1:4Stř. golfemG: Steven Stamkos (23)A: Martin St Louis (38)A: Brandon Bochenski (1)
19:26NJD2:4Teč, DorážkaG: Zach Parise (19)A: Travis Zajac (22)A: Jamie Langenbrunner (26)

Přehled vyloučení

1. třetina
02:16NJD5 minPierre-Luc Letourneau-LeblondBitka (Zenon Konopka)
02:16TBL5 minZenon KonopkaBitka (Pierre-Luc Letourneau-Leblond)
05:46NJD2 minRod PelleyPodražení (Victor Hedman)
08:35TBL2 minMattias OhlundPodražení (Vladimir Zharkov)
17:14TBL2 minVincent Lecavalier (Mark Fraser)
2. třetina
00:38NJD2 minBryce Salvador (Blair Jones)
04:32NJD2 minBryce SalvadorPodražení (Steven Stamkos)
13:00NJD2 minBrian Rolston (Mike Smith)
18:22NJD2 minJay PandolfoZdržování hry - puk vyhozený přes plexisklo
3. třetina
06:25TBL2 minRyan MaloneHákování (Mike Mottau)
17:16TBL2 minZenon KonopkaDržení (Bryce Salvador)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
NJD30Martin Brodeur (prohra)3 - 40 - 01 - 34 - 757.14%030:41
NJD35Yann Danis 5 - 60 - 01 - 16 - 785.71%029:00
TBL41Mike Smith (výhra)25 - 271 - 17 - 733 - 3594.29%060:00

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#NJD New Jersey DevilsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
19Travis ZajacCentr112004001162%21:20
15Jamie LangenbrunnerPravé křídlo022+1094000100%21:16
9Zach PariseLevé křídlo10100520010%19:36
29Johnny OduyaObránce011+1020201-21:17
2Mark FraserObránce0000011000-12:06
5Colin WhiteObránce000-1010100-20:20
6Andy GreeneObránce0000010100-23:22
10Rod PelleyCentr000022000014%05:32
11Dean McAmmondCentr000002000036%15:27
12Brian RolstonPravé křídlo0000212101-17:50
18Niclas BergforsPravé křídlo0000010000100%11:54
20Jay PandolfoLevé křídlo0000200000-12:41
21Rob NiedermayerCentr000001100167%18:52
22Pierre-Luc Letourneau-LeblondPravé křídlo000-1500101-04:33
24Bryce SalvadorObránce0000411100-15:37
26Patrik Elias czeLevé křídlo0000011002100%17:14
27Mike MottauObránce000-1010000-20:07
28Vladimir ZharkovPravé křídlo000+1020000-13:22

#TBL Tampa Bay LightningPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
91Steven StamkosCentr213+206000033%19:38
27Brandon BochenskiPravé křídlo112+1010000-14:31
6Kurtis FosterObránce022+2001100-14:47
26Martin St LouisPravé křídlo022+1000110-17:53
9Steve DowniePravé křídlo1010020000-14:32
4Vincent LecavalierCentr011-121010141%17:28
12Ryan MaloneLevé křídlo011-1201000-12:29
5Mattias OhlundObránce0000200000-12:24
8Matt WalkerObránce000-1000101-16:59
13Alex TanguayLevé křídlo00000000000%16:16
14Andrej Meszaros svkObránce000+1000000-08:04
19Stephane VeilleuxLevé křídlo00000020000%13:19
21David HaleObránce000-1000100-07:01
28Zenon KonopkaCentr000-170111071%11:08
32Matt SmabyObránce0000002100-09:31
38Paul SzczechuraCentr000-101011170%15:23
39Mike LundinObránce000-1000400-23:11
43James WrightCentr000000210040%11:42
49Blair JonesCentr0000032000-12:33
77Victor HedmanObránce0000000010-23:11

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Steven Stamkos
Steven Stamkos
G: 2, A: 1, P: 3
S: 6, +/-: +2
Mike Smith
Mike Smith
Zákroky: 33
Saves: 94.29%
Martin St Louis
Martin St Louis
G: 0, A: 2, P: 2
S: 0, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Steve Kozari
#40 - Steve Kozari
Tim Peel
#20 - Tim Peel
David Brisebois
#96 - David Brisebois
Don Henderson
#91 - Don Henderson

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-MTLMTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-DALDAL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 14. 10. 2026 00:00
DETDET-NJDNJD00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 14. 10. 2026 01:30
OTTOTT-STLSTL01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 14. 10. 2026 04:30
LAKLAK-EDMEDM04:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CBJCBJ - FLAFLA1113121120
MTLMTL - BUFBUF20114822
CARCAR - WSHWSH25831218
PHIPHI - SEASEA71216526
NYRNYR - TBLTBL109151317
OTTOTT - STLSTL3114723
NYINYI - VANVAN3114724
CHICHI - PITPIT6325325
WPGWPG - MINMIN315181315
DALDAL - COLCOL810161316
NSHNSH - VGKVGK57211614
UTAUTA - TORTOR2286722
ANAANA - CGYCGY33131020
LAKLAK - EDMEDM7820921
SJSSJS - BOSBOS121211722
WSHWSH - MTLMTL00000
COLCOL - DALDAL00000

Narozeniny hráčů

14.10.Vandermeer, Pete51 let
14.10.Tjarnqvist, Daniel50 let
14.10.Smaby, Matt42 let
14.10.Machacek, Spencer38 let
14.10.NYIMayfield, Scott34 let
14.10.Soshnikov, Nikita33 let
14.10.Kallgren, Erik30 let
14.10.Allison, Wade29 let
14.10.MINHughes, Quinn27 let
14.10.NYIMaccelli, Matias26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

13.10.VGKWotherspoon- horní část těla
13.10.MINSturm- hlava
13.10.CARStaal- lýtko
13.10.BUFDahlin- horní část těla
12.10.ANAPoehling- dolní část těla
12.10.ANAGauthier- horní část těla
12.10.PHIKonecny- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - Tomáš Novotný - NHLportal.cz - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]