Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 12. 11. 2009 v 02:30 SEČ
  CHI COL  

Poslední zápasy týmu Chicago Blackhawks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
10. 11. 2009 02:00Chicago BlackhawksCHI-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
07. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks4:3sPreviewReviewVideo
06. 11. 2009 03:00Phoenix CoyotesPHX-CHIChicago Blackhawks3:1PreviewReviewVideo
31. 10. 2009 01:30Chicago BlackhawksCHI-MTLMontreal Canadiens3:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
12. 11. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche3:2sPreviewReviewVideo
09. 11. 2009 02:00Colorado AvalancheCOL-EDMEdmonton Oilers3:5PreviewReviewVideo
07. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks4:3sPreviewReviewVideo
05. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-PHXPhoenix Coyotes4:1PreviewReviewVideo
01. 11. 2009 18:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche3:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
07. 11. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks4:3sPreviewReviewVideo
11. 10. 2009 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche4:3sPreviewReviewVideo
08. 03. 2009 20:00Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche1:5PreviewReviewVideo
09. 01. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks2:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2008 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks3:4PreviewReviewVideo
04. 11. 2008 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche6:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2008 19:00Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche2:1PreviewReviewVideo
31. 01. 2008 03:30Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks6:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 03:00Colorado AvalancheCOL-CHIChicago Blackhawks1:2sPreviewReviewVideo
20. 10. 2007 02:30Chicago BlackhawksCHI-COLColorado Avalanche5:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche1812622456:432-22-211-76-1-06-5-26-41L
CHI Chicago Blackhawks169721847:392-21-210-67-3-12-4-15-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CHI Chicago Blackhawks107311434:262-11-15-57-34W
COL Colorado Avalanche76101227:161-01-03-46-11L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche116521229:271-21-28-36-42L
CHI Chicago Blackhawks6241413:130-10-15-12-43L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK3:1(0:0, 1:1, 2:0)Review
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2543127
OTTOTT - NYRNYR1011101117
PITPIT - NSHNSH29211117
WSHWSH - BUFBUF2353523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6620621
EDMEDM - TORTOR2146028
UTAUTA - TBLTBL1787919
CGYCGY - DETDET151071711
SEASEA - MINMIN17231414
CHICHI - FLAFLA2323617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

25.10.Karpowich, Paul38 let
25.10.De Leo, Chase31 let
25.10.MTLReinbacher, David22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]