New York Islanders - Pittsburgh Penguins (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2009/10)


Začátek zápasu: 04. 10. 2009 v 01:00 SEČ
  NYI PIT  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 10. 2009 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
12. 04. 2009 23:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins2:6PreviewReviewVideo
11. 04. 2009 20:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders9:0PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 10. 2009 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
03. 10. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYRNew York Rangers3:2PreviewReviewVideo
13. 06. 2009 02:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins1:2PreviewReviewVideo
10. 06. 2009 02:00Pittsburgh PenguinsPIT-DETDetroit Red Wings2:1PreviewReviewVideo
07. 06. 2009 02:00Detroit Red WingsDET-PITPittsburgh Penguins5:0PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
10. 04. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:1PreviewReviewVideo
26. 02. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders1:0PreviewReviewVideo
16. 02. 2009 20:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:2sPreviewReviewVideo
12. 12. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders9:2PreviewReviewVideo
27. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:5PreviewReviewVideo
09. 11. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins3:4sPreviewReviewVideo
28. 03. 2008 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders3:1PreviewReviewVideo
25. 03. 2008 00:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins4:1PreviewReviewVideo
27. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
08. 02. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins110023:20-00-01-01-0-00-0-01-01W
NYI New York Islanders000000:00-00-00-00-0-00-0-00-00

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins110023:20-00-01-01-01W
NYI New York Islanders000000:00-00-00-00-00

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders000000:00-00-00-00-00
PIT Pittsburgh Penguins000000:00-00-00-00-00


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK1:1(0:0, 1:1, 0:0)45:57
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2443126
OTTOTT - NYRNYR1011101017
PITPIT - NSHNSH28211117
WSHWSH - BUFBUF2253523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6619621
EDMEDM - TORTOR2146027
UTAUTA - TBLTBL1777919
CGYCGY - DETDET15971611
SEASEA - MINMIN17231314
CHICHI - FLAFLA2322617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]