New York Islanders - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 11. 04. 2009 v 20:00 SEČ
  NYI PHI  

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2009 20:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-NYINew York Islanders6:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2009 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders9:0PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 01:00New York IslandersNYI-TBLTampa Bay Lightning3:1PreviewReviewVideo
03. 04. 2009 01:00New York IslandersNYI-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 04. 2009 20:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers2:3PreviewReviewVideo
10. 04. 2009 01:00New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers2:1PreviewReviewVideo
08. 04. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-FLAFlorida Panthers2:1PreviewReviewVideo
05. 04. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-PHIPhiladelphia Flyers4:3sPreviewReviewVideo
04. 04. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-TORToronto Maple Leafs8:5PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 03. 2009 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers3:4sPreviewReviewVideo
14. 02. 2009 19:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders5:1PreviewReviewVideo
10. 12. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders4:3PreviewReviewVideo
11. 11. 2008 20:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:3PreviewReviewVideo
31. 10. 2008 00:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders3:2pPreviewReviewVideo
30. 03. 2008 00:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers3:4sPreviewReviewVideo
24. 03. 2008 00:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
09. 03. 2008 01:00Philadelphia FlyersPHI-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
01. 03. 2008 20:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers1:4PreviewReviewVideo
13. 02. 2008 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers4:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers8043371186258:23210-114-635-4524-16-419-21-75-51L
NYI New York Islanders802654952197:2706-93-533-4717-22-69-32-32-82L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers402416448148:1215-41-112-286-42W
NYI New York Islanders391722634108:1203-62-416-235-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers401921738110:1115-73-523-174-63L
NYI New York Islanders4193231889:1503-31-117-243-73L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI1:2(1:1, 0:1, -:-)26:57
DETDET-STLSTL2:1(1:1, 1:0, -:-)29:59
NSHNSH-TBLTBL0:0(0:0, -:-, -:-)04:56
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)02:59
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM0:0(0:0, -:-, -:-)02:59
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1920019
VANVAN - TORTOR3216316
DALDAL - CBJCBJ2010613
COLCOL - CGYCGY2100118
CARCAR - WPGWPG1711611
WSHWSH - MINMIN674106
PHIPHI - UTAUTA48588

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
31.10.STLParayko- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.DETLarkin- suspendace
30.10.NYIPulock- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]