Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks (REVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 05. 04. 2009 v 23:00 SEČ
Nationwide Arena
(diváků: 15957)
0 CBJ po prodloužení

CHI 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
CBJ0000
CHI0001
Po třetinách0:00:00:00:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
CBJ61031
CHI9763
Po třetinách6:916:1619:2220:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
CBJ60/329237421
CHI60/33314236

Přehled gólů

1. třetina
žádné góly
2. třetina
žádné góly
3. třetina
žádné góly
prodloužení
03:10CHI0:1Stř. příklepemG: Kris Versteeg (22)A: Andrew Ladd (32)

Přehled vyloučení

1. třetina
18:14CBJ2 minJason ChimeraNaražení na hrazení (Adam Burish)
2. třetina
00:25CHI2 minDuncan KeithHákování (Jason Chimera)
06:43CBJ2 minRick NashSekání (Patrick Kane)
10:37CHI2 minMatt WalkerKrosček (Raffi Torres)
3. třetina
02:26CHI2 min (trest odseděl Aaron Johnson)
04:10CBJ2 min (trest odseděl Raffi Torres)
prodloužení
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
CBJ1Steve Mason (prohra)22 - 231 - 11 - 124 - 2596.00%063:10
CHI35Nikolai Khabibulin (výhra)17 - 170 - 03 - 320 - 20100%063:10

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#CBJ Columbus Blue JacketsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
3Marc MethotObránce0000022100-21:08
5Christian BackmanObránce0000002100-12:27
8Jan Hejda czeObránce000-1011600-23:56
10Kris RussellObránce0000010101-14:14
12Jiri Novotny czeCentr000002200071%13:22
14Raffi TorresLevé křídlo0000022001-15:19
17Andrew MurrayCentr0000002000-08:04
18RJ UmbergerLevé křídlo0000011101-22:17
19Michael PecaCentr000000201033%08:06
22Mike CommodoreObránce0000004301-27:13
25Jason ChimeraLevé křídlo0000255101-14:46
27Manny MalhotraCentr000001221167%23:30
29Jason WilliamsCentr000-1001101-15:58
40Jared BollPravé křídlo0000002000-06:41
50Antoine VermetteCentr000000010058%18:22
51Fedor TyutinObránce000-1011300-23:47
61Rick NashLevé křídlo000-1230020-24:10
93Jakub Voracek czePravé křídlo0000010000-13:20

#CHI Chicago BlackhawksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
32Kris VersteegPravé křídlo101+1021000-13:45
16Andrew LaddLevé křídlo011+1035010-13:50
2Duncan KeithObránce000+1221100-27:40
4Niklas HjalmarssonObránce0000010100-14:59
7Brent SeabrookObránce0000014000-23:01
8Matt WalkerObránce0000223200-20:23
19Jonathan ToewsCentr000000101035%20:10
23Aaron JohnsonObránce0000002010-07:29
24Martin Havlat czePravé křídlo0000030000-19:22
25Cam BarkerObránce0000003101-22:52
26Samuel PahlssonCentr000002210050%19:23
33Dustin ByfuglienObránce0000015000-18:24
36Dave BollandCentr000001000025%16:20
37Adam BurishPravé křídlo0000011000100%10:43
46Colin FraserCentr000002200133%10:01
51Brian CampbellObránce000+1000000-18:23
55Ben EagerLevé křídlo0000010000-09:26
88Patrick KanePravé křídlo0000033000-20:29

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nikolai Khabibulin
Nikolai Khabibulin
Zákroky: 20
Saves: 100%
Kris Versteeg
Kris Versteeg
G: 1, A: 0, P: 1
S: 2, +/-: +1
Steve Mason
Steve Mason
Zákroky: 24
Saves: 96.00%

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Brad Meier
#34 - Brad Meier
Tom Kowal
#32 - Tom Kowal
Greg Devorski
#54 - Greg Devorski
Andy McElman
#90 - Andy McElman

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

19. 10. 2026 - 20. 10. 2026
Oliver Bjorkstrand
Oliver
Bjorkstrand

GÓLY: 2
Trevor Zegras
Trevor
Zegras

ASISTENCE: 3
Auston Matthews
Auston
Matthews

BODY: 3
Sean Durzi
Sean
Durzi

PLUS/MÍNUS: +3
Nikita Klepov
Nikita
Klepov

PIM: 4
Cutter Gauthier
Cutter
Gauthier

STŘELY: 5
Travis Sanheim
Travis
Sanheim

ICE TIME: 28:21
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

ZÁKROKY: 30
Sergei Bobrovsky
Sergei
Bobrovsky

SAVES: 96.77%

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2040416
NJDNJD - COLCOL3219416
NYINYI - ANAANA7125146
WSHWSH - LAKLAK2112515
CBJCBJ - TORTOR9114614
STLSTL - WPGWPG10104812
DALDAL - BOSBOS1383812
EDMEDM - MINMIN1095416
SEASEA - DETDET2301515
VANVAN - CARCAR1221416
VGKVGK - TBLTBL1671515

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
17.10.TORWood- dolní část těla
17.10.TORTavares- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]