Atlanta Thrashers - Ottawa Senators (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 29. 03. 2009 v 00:00 SEČ
  ATL OTT  

Poslední zápasy týmu Atlanta Thrashers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 03. 2009 00:00Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
27. 03. 2009 00:00Atlanta ThrashersATL-NYRNew York Rangers5:4sPreviewReviewVideo
25. 03. 2009 00:30Montreal CanadiensMTL-ATLAtlanta Thrashers6:3PreviewReviewVideo
22. 03. 2009 00:30Tampa Bay LightningTBL-ATLAtlanta Thrashers3:4sPreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:30Atlanta ThrashersATL-DETDetroit Red Wings3:6PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Ottawa Senators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
29. 03. 2009 00:00Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators6:3PreviewReviewVideo
26. 03. 2009 00:00Carolina HurricanesCAR-OTTOttawa Senators2:1PreviewReviewVideo
23. 03. 2009 00:00New York RangersNYR-OTTOttawa Senators1:2PreviewReviewVideo
22. 03. 2009 00:00Ottawa SenatorsOTT-NYINew York Islanders5:2PreviewReviewVideo
20. 03. 2009 00:30Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens5:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
15. 01. 2009 01:30Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators2:3PreviewReviewVideo
17. 12. 2008 01:30Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers1:4PreviewReviewVideo
04. 12. 2008 01:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers5:1PreviewReviewVideo
21. 12. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators3:2PreviewReviewVideo
16. 12. 2007 01:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers7:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2007 00:30Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers6:4PreviewReviewVideo
11. 10. 2007 01:00Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators1:3PreviewReviewVideo
03. 03. 2007 01:30Atlanta ThrashersATL-OTTOttawa Senators4:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers5:3PreviewReviewVideo
01. 01. 2007 21:00Ottawa SenatorsOTT-ATLAtlanta Thrashers2:3pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
OTT Ottawa Senators7332411064194:2096-103-539-3420-18-612-23-48-21L
ATL Atlanta Thrashers753144662231:25910-67-125-5015-21-216-23-47-31W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
OTT Ottawa Senators382018640112:1025-62-319-197-37W
ATL Atlanta Thrashers361521230105:1254-23-012-246-41W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
ATL Atlanta Thrashers391623432126:1346-44-113-265-51L
OTT Ottawa Senators35122342482:1071-41-220-156-41L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH1:0(1:0, -:-, -:-)04:55
TORTOR-NYRNYR1:0(1:0, -:-, -:-)04:55
OTTOTT-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)04:58
NJDNJD-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)04:58
PITPIT-FLAFLA0:0(0:0, -:-, -:-)05:55
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]