Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(6. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 22. 03. 2009 v 19:30 SEČ
  PIT PHI  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2009 19:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-LAKLos Angeles Kings4:1PreviewReviewVideo
18. 03. 2009 00:30Pittsburgh PenguinsPIT-ATLAtlanta Thrashers6:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2009 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins6:4PreviewReviewVideo
14. 03. 2009 20:00Pittsburgh PenguinsPIT-OTTOttawa Senators3:4sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Philadelphia Flyers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
22. 03. 2009 19:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers1:3PreviewReviewVideo
21. 03. 2009 00:30Buffalo SabresBUF-PHIPhiladelphia Flyers4:6PreviewReviewVideo
18. 03. 2009 00:30Detroit Red WingsDET-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
15. 03. 2009 19:30New York RangersNYR-PHIPhiladelphia Flyers4:1PreviewReviewVideo
14. 03. 2009 18:00Philadelphia FlyersPHI-NYRNew York Rangers4:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 02. 2009 19:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:5PreviewReviewVideo
14. 01. 2009 01:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins2:4PreviewReviewVideo
13. 12. 2008 19:00Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
14. 11. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers5:4sPreviewReviewVideo
15. 10. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers3:2pPreviewReviewVideo
18. 05. 2008 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers6:0PreviewReviewVideo
16. 05. 2008 01:30Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
14. 05. 2008 01:30Philadelphia FlyersPHI-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
12. 05. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo
10. 05. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins733934878232:21912-86-633-4021-15-318-19-58-23W
PHI Philadelphia Flyers7038321076226:2039-103-531-3921-14-417-18-65-51W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PHI Philadelphia Flyers352114442129:1055-41-111-246-41W
PIT Pittsburgh Penguins362115342115:965-33-219-178-23W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins371819536117:1237-53-414-236-41L
PHI Philadelphia Flyers35171863497:984-62-420-156-41W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-FLAFLA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-LAKLAK01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-UTAUTA04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport2 23. 10. 2026 02:00
STLSTL-VGKVGK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 23. 10. 2026 03:00
EDMEDM-CARCAR03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - NSHNSH3230624
TORTOR - NYRNYR11185920
OTTOTT - SJSSJS2546621
NJDNJD - ANAANA28521116
PITPIT - FLAFLA81017918
NYINYI - LAKLAK20123228
STLSTL - VGKVGK5524524
DALDAL - WPGWPG2663218
CGYCGY - MINMIN35261316
EDMEDM - CARCAR9197426
SEASEA - UTAUTA71016423
VANVAN - DETDET2393424
CHICHI - MTLMTL00100
COLCOL - TBLTBL10000
PHIPHI - ANAANA10000
NJDNJD - LAKLAK10000

Narozeniny hráčů

23.10.D'Agostini, Matt40 let
23.10.McHale, Gavin39 let
23.10.Sorensen, Nick32 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

22.10.MTLSuzuki- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
21.10.LAKByfield- horní část těla
21.10.PITKindel- zdravotní problémy
21.10.PITRust- dolní část těla
21.10.SJSWennberg- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]