Columbus Blue Jackets - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 11. 02. 2009 v 01:00 SEČ
  CBJ COL  

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche3:0PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-SJSSan Jose Sharks3:2pPreviewReviewVideo
07. 02. 2009 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-CBJColumbus Blue Jackets4:1PreviewReviewVideo
04. 02. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-STLSt. Louis Blues2:4PreviewReviewVideo
01. 02. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DALDallas Stars3:7PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 02. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche3:0PreviewReviewVideo
08. 02. 2009 02:30St. Louis BluesSTL-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
06. 02. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-DALDallas Stars3:2PreviewReviewVideo
03. 02. 2009 03:30Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
31. 01. 2009 21:00Colorado AvalancheCOL-ANAAnaheim Ducks3:4PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
14. 01. 2009 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
03. 01. 2009 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets1:6PreviewReviewVideo
31. 10. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets2:4PreviewReviewVideo
21. 01. 2008 02:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
13. 12. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
06. 12. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche5:4PreviewReviewVideo
14. 10. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets5:1PreviewReviewVideo
28. 02. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets3:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2006 03:00Colorado AvalancheCOL-CBJColumbus Blue Jackets0:3PreviewReviewVideo
18. 11. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-COLColorado Avalanche0:3PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets532528550142:1527-53-428-2516-10-19-18-44-61W
COL Colorado Avalanche532528150146:1638-17-126-2716-13-09-15-13-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets26161013270:685-12-115-116-41W
COL Colorado Avalanche29161303292:854-03-011-185-52W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets2791841872:842-41-313-145-53L
COL Colorado Avalanche2491511854:784-14-115-93-73L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)12:58
NJDNJD-COLCOL1:0(1:0, -:-, -:-)13:59
NYINYI-ANAANA1:0(1:0, -:-, -:-)15:56
WSHWSH-LAKLAK1:0(1:0, -:-, -:-)14:57
CBJCBJ-TORTOR1:1(1:1, -:-, -:-)12:00
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS0:0(0:0, -:-, -:-)12:58
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
STLSTL - WPGWPG151561318
DALDAL - BOSBOS22951318
EDMEDM - MINMIN12168428
SEASEA - DETDET3321823
VANVAN - CARCAR2232626
VGKVGK - TBLTBL23112822
BUFBUF - PHIPHI10001
OTTOTT - FLAFLA10001

Narozeniny hráčů

21.10.Sikich, Zach46 let
21.10.Burmistrov, Alexander35 let
21.10.NYRDurzi, Sean28 let
21.10.Drew, Hunter28 let
21.10.Lennox, Tristan24 let
21.10.CHIGreene, Ryan23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.UTAMarino- horní část těla
20.10.BOSZacha- dolní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]