Florida Panthers - Montreal Canadiens (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2008/09)


Začátek zápasu: 30. 01. 2009 v 01:00 SEČ
  FLA MTL  

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 01. 2009 01:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens5:1PreviewReviewVideo
28. 01. 2009 01:30Florida PanthersFLA-PHIPhiladelphia Flyers3:2PreviewReviewVideo
22. 01. 2009 01:30Florida PanthersFLA-DALDallas Stars1:4PreviewReviewVideo
20. 01. 2009 01:30Florida PanthersFLA-BUFBuffalo Sabres2:3sPreviewReviewVideo
18. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-FLAFlorida Panthers3:4PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Montreal Canadiens
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 01. 2009 01:00Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens5:1PreviewReviewVideo
28. 01. 2009 01:30Tampa Bay LightningTBL-MTLMontreal Canadiens5:3PreviewReviewVideo
22. 01. 2009 01:00New Jersey DevilsNJD-MTLMontreal Canadiens5:2PreviewReviewVideo
21. 01. 2009 01:00Atlanta ThrashersATL-MTLMontreal Canadiens4:2PreviewReviewVideo
18. 01. 2009 01:00Ottawa SenatorsOTT-MTLMontreal Canadiens4:5sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 01. 2009 20:00Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers6:5sPreviewReviewVideo
30. 12. 2008 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens2:5PreviewReviewVideo
21. 10. 2008 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers3:1PreviewReviewVideo
14. 02. 2008 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens1:2pPreviewReviewVideo
29. 12. 2007 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens1:5PreviewReviewVideo
19. 12. 2007 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
17. 10. 2007 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers1:2sPreviewReviewVideo
14. 02. 2007 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers0:1PreviewReviewVideo
30. 12. 2006 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens3:1PreviewReviewVideo
29. 11. 2006 01:30Montreal CanadiensMTL-FLAFlorida Panthers1:0pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
MTL Montreal Canadiens472720654148:1328-67-425-2215-8-412-12-26-43L
FLA Florida Panthers472225844132:1344-82-627-2011-11-511-14-36-41W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens2315843080:594-43-213-107-34W
FLA Florida Panthers22111152259:571-50-415-75-51W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
MTL Montreal Canadiens24121222468:734-24-212-125-53L
FLA Florida Panthers25111432273:773-32-212-135-52W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-STLSTL18:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - CHICHI2901124
DETDET - STLSTL1299817
NSHNSH - TBLTBL2521717
NYINYI - EDMEDM61013619
LAKLAK - BUFBUF11107618
SJSSJS - OTTOTT2062817
MTLMTL - PITPIT1520016
VANVAN - TORTOR3212313
DALDAL - CBJCBJ1610610
COLCOL - CGYCGY1700115
CARCAR - WPGWPG131159
WSHWSH - MINMIN47395
PHIPHI - UTAUTA38386

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]