Pittsburgh Penguins - Colorado Avalanche (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 11. 12. 2005 v 01:30 SEČ
  PIT COL  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
09. 12. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-MINMinnesota Wild0:5PreviewReviewVideo
04. 12. 2005 01:00Pittsburgh PenguinsPIT-CGYCalgary Flames2:3PreviewReviewVideo
02. 12. 2005 01:00New York RangersNYR-PITPittsburgh Penguins2:1PreviewReviewVideo
30. 11. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BUFBuffalo Sabres2:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
11. 12. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-COLColorado Avalanche4:3PreviewReviewVideo
10. 12. 2005 01:30New Jersey DevilsNJD-COLColorado Avalanche3:4sPreviewReviewVideo
08. 12. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
05. 12. 2005 03:00Colorado AvalancheCOL-BUFBuffalo Sabres4:6PreviewReviewVideo
30. 11. 2005 18:00Vancouver CanucksVAN-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
žádné zápasy

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche291610335112:942-31-39-208-4-38-6-05-52W
PIT Pittsburgh Penguins2871562077:1163-61-213-153-8-34-7-32-86L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche158431961:491-30-34-116-41W
PIT Pittsburgh Penguins14383941:621-31-16-83-73L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche148601651:451-01-05-96-41W
PIT Pittsburgh Penguins144731136:542-30-17-74-63L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
NJDNJD-LAKLAK1:1(0:0, 1:1, 0:0)45:57
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA4:5(2:0, 1:3, 1:2)Review
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BOSBOS - SJSSJS2443126
OTTOTT - NYRNYR1011101017
PITPIT - NSHNSH28211117
WSHWSH - BUFBUF2253523
CBJCBJ - VGKVGK2029522
STLSTL - CARCAR6619621
EDMEDM - TORTOR2146027
UTAUTA - TBLTBL1777919
CGYCGY - DETDET15971611
SEASEA - MINMIN17231314
CHICHI - FLAFLA2322617
DALDAL - NYINYI2321139

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.PITMalkin- nemoc
24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]