San Jose Sharks - Atlanta Thrashers (REVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2005/06)


Začátek zápasu: 06. 12. 2005 v 18:30 SEČ
HP Pavilion at San Jose
(diváků: 15812)
5 SJS

ATL 3

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
SJS320
ATL120
Po třetinách3:15:35:3

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
SJS1178
ATL4813
Po třetinách11:418:1226:25

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
SJS102/5203011912
ATL100/42437557

Přehled gólů

1. třetina
02:56SJS1:0Stř. golfemPPG: Jonathan CheechooA: Joe ThorntonA: Patrick Marleau
04:06SJS2:0Stř. golfemG: Rob DavisonA: Alyn McCauleyA: Patrick Marleau
05:37ATL2:1Stř. zápěstímG: Brad LarsenA: Jean-Pierre VigierA: Greg De Vries
13:20SJS3:1Stř. golfemPPG: Joe ThorntonA: Scott ThorntonA: Jonathan Cheechoo
2. třetina
01:23ATL3:2Stř. příklepemSHG: Marian Hossa svkA: Marc Savard
08:06SJS4:2Stř. zápěstímG: Nils EkmanA: Josh LangfeldA: Scott Hannan
12:04SJS5:2Stř. golfemG: Tom PreissingA: Alyn McCauleyA: Patrick Marleau
19:04ATL5:3Stř. zápěstímG: Marian Hossa svkA: Ilya Kovalchuk
3. třetina
žádné góly

Přehled vyloučení

1. třetina
01:57ATL2 minJaroslav Modry czePodražení (Mark Smith)
12:50ATL2 minSerge AubinNedovolené bránění
12:50ATL2 minEric BoultonPodražení
19:54ATL2 minBobby Holik czeSekání (Kyle McLaren)
2. třetina
13:39SJS2 minMark SmithDržení (Niclas Havelid)
3. třetina
02:21SJS2 minJosh LangfeldHákování (Marc Savard)
09:26SJS2 min (trest odseděl Scott Thornton)
16:10SJS2 minMilan Michalek czeHákování (Serge Aubin)
16:47ATL2 minMarc SavardHákování

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
SJS35Vesa Toskala (výhra)17 - 190 - 15 - 522 - 2588.00%059:46
ATL35Michael Garnett (prohra)17 - 203 - 31 - 321 - 2680.77%059:07

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#SJS San Jose SharksPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
12Patrick MarleauLevé křídlo033+202202139%20:13
14Jonathan CheechooPravé křídlo112-1032021-18:16
19Joe ThorntonCentr112-104001233%18:21
10Alyn McCauleyCentr022+201010060%18:01
5Rob DavisonObránce1010022202-16:24
28Nils EkmanPravé křídlo101+1011100100%11:32
42Tom PreissingObránce101+1030210-23:13
17Scott ThorntonLevé křídlo011-100400050%15:20
22Scott HannanObránce011+1002000-26:34
24Josh LangfeldPravé křídlo011+12300000%12:03
4Kyle McLarenObránce000-1020001-23:51
9Milan Michalek czeLevé křídlo000-2200000-10:30
11Marcel GocCentr000-200000245%10:39
16Mark SmithCentr000+122012164%12:18
23Niko DimitrakosPravé křídlo000+2011110-16:42
37Grant StevensonCentr000-2001100-11:17
41Douglas MurrayObránce000+1015100-15:42
44Christian EhrhoffObránce000-2010201-11:04

#ATL Atlanta ThrashersPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
18Marian Hossa svkPravé křídlo202+1044201-21:19
29Brad LarsenLevé křídlo101+1020000-13:29
7Greg De VriesObránce011+2010001-22:43
9Marc SavardCentr011022100052%21:31
11Jean-Pierre VigierPravé křídlo011+102300050%13:42
17Ilya KovalchukPravé křídlo011-2040001-24:16
2Garnet ExelbyObránce000+2014010-15:37
10Serge AubinCentr000-1201000-08:11
13Vyacheslav KozlovLevé křídlo0000010001100%17:23
16Bobby Holik czeCentr000023100060%17:13
23Jim SlaterCentr000-101201045%11:34
25Andy SuttonObránce0000001200-24:38
26Ronald Petrovicky svkPravé křídlo000-1004110-14:17
27Patrik Stefan czeCentr000+102001062%11:36
28Niclas HavelidObránce0000001111-26:01
34Shane HnidyObránce000-2012000-08:12
36Eric BoultonLevé křídlo0000200000-05:14
44Jaroslav Modry czeObránce000-2210100-16:20

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Patrick Marleau
Patrick Marleau
G: 0, A: 3, P: 3
S: 2, +/-: +2
Marian Hossa
Marian Hossa svk
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: +1
Marco Sturm
Marco Sturm
G: , A: , P:
S: , +/-:

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Greg Kimmerly
#18 - Greg Kimmerly
Kelly Sutherland
#11 - Kelly Sutherland
Ryan Galloway
#82 - Ryan Galloway
Rody Vaughan
#73 - Rody Vaughan

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-ANAANA01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-LAKLAK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-WPGWPG02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-MINMIN03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-DETDET03:40(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VGKVGK-TBLTBL04:30(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 21. 10. 2026 01:00
MTLMTL-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 21. 10. 2026 02:00
DALDAL-BOSBOS02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
MTLMTL - SJSSJS2441521
NJDNJD - COLCOL3422422
NYINYI - ANAANA10136178
WSHWSH - LAKLAK2513619
CBJCBJ - TORTOR10127719
STLSTL - WPGWPG131241114
DALDAL - BOSBOS16851015
EDMEDM - MINMIN10127422
SEASEA - DETDET2711719
VANVAN - CARCAR2225521
VGKVGK - TBLTBL1892718

Narozeniny hráčů

20.10.Taormina, Matt40 let
20.10.Selleck, Eric39 let
20.10.Wilson, Colin37 let
20.10.Hishon, Joey35 let
20.10.Lindstrom, Gustav28 let
20.10.EDMBouchard, Evan27 let
20.10.OTTErsson, Samuel27 let
20.10.Kral, Filip27 let
20.10.Misyul, Daniil26 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

20.10.BOSZacha- dolní část těla
20.10.UTAMarino- horní část těla
19.10.CARJankowski- dolní část těla
19.10.NYIMaccelli- dolní část těla
18.10.NYIRitchie- dolní část těla
18.10.WPGNamestnikov- horní část těla
18.10.STLJohnston- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]