Seznam hráčů
Detail hráče
Jonatan Berggren | #52 | Pravé křídlo | Články hráče na NHLportal.cz (5)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Pravé křídlo |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 16. 07. 2000 (věk 26) |
| Místo narození: | Uppsala, SWE |
| Výška: | 5-11, 1.80m |
| Váha: | 197 lbs., 89.4 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2018, 2. kolo, 33. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 211 |
| Gólů celkem: | 38 |
| Asistencí celkem: | 45 |
| Bodů celkem: | 83 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.18 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.21 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.39 |

| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 14. 10. 2026 01:30 | Ottawa Senators | - | 2 | : | 7 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | - | 13:29 | |
| 11. 10. 2026 01:00 | St. Louis Blues | - | 5 | : | 3 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 17:02 | |
| 09. 10. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 2 | : | 3p | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 12:17 | |
| 07. 10. 2026 02:00 | Chicago Blackhawks | - | 4 | : | 2 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 15:48 | |
| 04. 10. 2026 03:00 | Colorado Avalanche | - | 6 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 14:48 | |
| 03. 10. 2026 03:00 | Dallas Stars | - | 0 | : | 4 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 13:45 | |
| Konec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 17. 04. 2026 02:00 | Utah Mammoth | - | 3 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | 15:03 | |
| 11. 04. 2026 23:00 | Chicago Blackhawks | - | 3 | : | 5 | Review | 0 | 2 | 2 | +1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 13:26 | |
| 10. 04. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 2 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 17:06 | |
| 08. 04. 2026 02:00 | St. Louis Blues | - | 1 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | - | 16:47 | |
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 88 | - | ||
| Kariéra | -- | 211 | 38 | 45 | 83 | -32 | 46 | 11 | 17 | 0 | 0 | 4 | 0 | 264 | 14.39% | 20 | 28 | 2800 | - |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 0.33 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 211 | 0.18 | 0.21 | 0.39 | 0.22 | 1.25 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 22-23 | 67 | 15 | 13 | 28 | -14 | 16 | 5 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 98 | 15.31% | 20 | 28 | 902 | 50.00% | ||
| 23-24 | 12 | 2 | 4 | 6 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14.29% | 0 | 0 | 131 | - | ||
| 24-25 | 75 | 12 | 12 | 24 | -13 | 14 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 88 | 13.64% | 0 | 0 | 974 | 29.41% | ||
| 25-26 | 15 | 2 | 4 | 6 | -3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10.00% | 0 | 0 | 180 | - | ||
| 25-26 | 36 | 6 | 10 | 16 | -2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 38 | 15.79% | 0 | 0 | 525 | 60.00% | ||
| 26-27 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 88 | - | ||
| Kariéra | -- | 211 | 38 | 45 | 83 | -32 | 46 | 11 | 17 | 0 | 0 | 4 | 0 | 264 | 14.39% | 20 | 28 | 2800 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||||||
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 22-23 | 67 | 0.22 | 0.19 | 0.42 | 0.24 | 1.46 | ||
| 23-24 | 12 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 0.17 | 1.17 | ||
| 24-25 | 75 | 0.16 | 0.16 | 0.32 | 0.19 | 1.17 | ||
| 25-26 | 15 | 0.13 | 0.27 | 0.40 | 0.40 | 1.33 | ||
| 25-26 | 36 | 0.17 | 0.28 | 0.44 | 0.17 | 1.06 | ||
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.33 | 0.50 | 0.33 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 211 | 0.18 | 0.21 | 0.39 | 0.22 | 1.25 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| žádné záznamy | ||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


