Pittsburgh Penguins - Florida Panthers (PREVIEW)

previewreviewvideo

(3. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 20. 02. 2008 v 01:30 SEČ
  PIT FLA  

Poslední zápasy týmu Pittsburgh Penguins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
18. 02. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-PITPittsburgh Penguins1:4PreviewReviewVideo
15. 02. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-PITPittsburgh Penguins4:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-BOSBoston Bruins1:2PreviewReviewVideo
10. 02. 2008 19:00Pittsburgh PenguinsPIT-PHIPhiladelphia Flyers4:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Florida Panthers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
20. 02. 2008 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:2PreviewReviewVideo
17. 02. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-FLAFlorida Panthers5:4PreviewReviewVideo
16. 02. 2008 01:30Florida PanthersFLA-WSHWashington Capitals4:2PreviewReviewVideo
14. 02. 2008 01:30Florida PanthersFLA-MTLMontreal Canadiens1:2pPreviewReviewVideo
11. 02. 2008 00:00Buffalo SabresBUF-FLAFlorida Panthers5:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
09. 01. 2008 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins1:3PreviewReviewVideo
05. 01. 2008 21:00Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins1:2pPreviewReviewVideo
31. 01. 2007 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:0PreviewReviewVideo
11. 01. 2007 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins5:2PreviewReviewVideo
06. 12. 2006 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers2:3PreviewReviewVideo
08. 04. 2006 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins1:5PreviewReviewVideo
30. 03. 2006 02:30Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:5PreviewReviewVideo
26. 11. 2005 01:30Florida PanthersFLA-PITPittsburgh Penguins6:3PreviewReviewVideo
26. 10. 2005 01:30Pittsburgh PenguinsPIT-FLAFlorida Panthers3:4pPreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins593326566174:1597-56-332-2717-13-316-13-26-41W
FLA Florida Panthers612734654167:1756-65-329-3212-17-515-17-15-51L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins30171333491:762-31-216-147-31L
FLA Florida Panthers29121752476:832-52-313-163-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
PIT Pittsburgh Penguins29161323283:835-25-116-135-51W
FLA Florida Panthers32151713091:924-13-016-165-52L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)05:58
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA0:0(0:0, -:-, -:-)05:58
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]