Seznam hráčů
Detail hráče
Lukas Dostal | #1 | Brankář | Články hráče na NHLportal.cz (29)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Brankář |
| Lapačka: | vlevo |
| Datum narození: | 22. 06. 2000 (věk 26) |
| Místo narození: | Brno, CZE |
| Výška: | 6-2, 1.88m |
| Váha: | 174 lbs., 78.9 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2018, 3. kolo, 85. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 182 |
| Výher celkem: | 75 |
| Proher celkem: | 80 |
| Remíz celkem: | 0 |
| Proher v nastavení: | 17 |
| Odchytaných minut: | 10196 |
| Průměr gólů na zápas: | 3.22 |
| Úspěšnost zákroků: | 89.80 % |
| Čistých kont: | 2 |

| Kariérní statistiky | Čistá konta |
| Zápasy v sezóně: | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | W / L | EV | PP | SH | TOTAL | SV | TOI | |||
| 14. 10. 2026 03:45 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 4 | Review | - | 26 - 29 | 1 - 1 | 5 - 5 | 32 - 35 | 91.43% | 58:14 | ||
| 10. 10. 2026 02:00 | Winnipeg Jets | - | 1 | : | 5 | Review | - | 12 - 13 | 0 - 0 | 3 - 3 | 15 - 16 | 93.75% | 60:00 | ||
| 08. 10. 2026 04:00 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 5 | Review | - | 11 - 15 | 0 - 0 | 1 - 2 | 12 - 17 | 70.59% | 39:41 | ||
| 05. 10. 2026 02:00 | Anaheim Ducks | - | 3 | : | 2p | Review | - | 21 - 23 | 1 - 1 | 7 - 7 | 29 - 31 | 93.55% | 63:43 | ||
| 03. 10. 2026 04:00 | Vegas Golden Knights | - | 3 | : | 4 | Review | - | 24 - 26 | 0 - 0 | 3 - 4 | 27 - 30 | 90.00% | 60:00 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||
| 15. 05. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 1 | : | 5 | Review | - | 15 - 18 | 0 - 1 | 1 - 2 | 16 - 21 | 76.19% | 55:31 | ||
| 13. 05. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 3 | : | 2p | Review | - | 27 - 29 | 0 - 0 | 2 - 3 | 29 - 32 | 90.62% | 64:10 | ||
| 11. 05. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 4 | : | 3 | Review | - | 11 - 13 | 1 - 1 | 6 - 7 | 18 - 21 | 85.71% | 59:53 | ||
| 09. 05. 2026 03:30 | Anaheim Ducks | - | 2 | : | 6 | Review | - | 3 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | 5 - 8 | 62.50% | 20:00 | ||
| 07. 05. 2026 03:30 | Vegas Golden Knights | - | 1 | : | 3 | Review | - | 16 - 16 | 0 - 0 | 5 - 6 | 21 - 22 | 95.45% | 60:00 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 26-27 | 5 | 3 | 2 | - | 0 | 0 | 14 | 130 | 89.23 % | 2.98 | 282 | ||
| Kariéra | -- | 182 | 75 | 80 | 0 | 17 | 2 | 547 | 5365 | 89.80 % | 3.22 | 10196 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 21-22 | 4 | 1 | 2 | - | 0 | 0 | 10 | 108 | 90.70 % | 2.98 | 202 | ||
| 22-23 | 19 | 4 | 10 | - | 3 | 0 | 67 | 679 | 90.13 % | 3.78 | 1063 | ||
| 23-24 | 44 | 14 | 23 | - | 3 | 1 | 129 | 1310 | 90.15 % | 3.33 | 2323 | ||
| 24-25 | 54 | 23 | 23 | - | 7 | 1 | 158 | 1625 | 90.28 % | 3.10 | 3058 | ||
| 25-26 | 56 | 30 | 20 | - | 4 | 0 | 169 | 1513 | 88.83 % | 3.10 | 3268 | ||
| 26-27 | 5 | 3 | 2 | - | 0 | 0 | 14 | 130 | 89.23 % | 2.98 | 282 | ||
| Kariéra | -- | 182 | 75 | 80 | 0 | 17 | 2 | 547 | 5365 | 89.80 % | 3.22 | 10196 |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | W | L | T | OTL | SO | GA | SA | SV | GAA | MIN | |
| 25-26 | 12 | 6 | 6 | - | 0 | 0 | 37 | 284 | 86.97 % | 3.54 | 628 | ||
| Kariéra | -- | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 37 | 284 | 86.97 % | 3.54 | 628 |
Legenda ke statistikám brankářů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


