Seznam hráčů
Detail hráče
Ross Colton | #20 | Centr | Články hráče na NHLportal.cz (26)

zdroj: NHL.com
| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Centr |
| Hokejka: | vlevo |
| Datum narození: | 11. 09. 1996 (věk 30) |
| Místo narození: | Robbinsville, NJ, USA |
| Výška: | 6-0, 1.83m |
| Váha: | 191 lbs., 86.6 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2016, 4. kolo, 118. místo |
| Kariérní statistiky | |
| Výhry ve Stanley Cupu: | |
| Odehraných zápasů: | 410 |
| Gólů celkem: | 90 |
| Asistencí celkem: | 88 |
| Bodů celkem: | 178 |
| Průměr gólů na zápas: | 0.22 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.21 |
| Průměr bodů na zápas: | 0.43 |

| Kariérní statistiky | Hattricky |
| Zápasy v sezóně: | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 | ||
| Body v sezóně (VIDEA): | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | G | A | PTS | +/- | PIM | S | HITS | BKS | GVA | TKA | FO | TOI | ||
| 14. 10. 2026 02:45 | Nashville Predators | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 0 | 0 | -2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0% | 14:36 | |
| 11. 10. 2026 01:00 | Ottawa Senators | - | 3 | : | 2s | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0% | 08:22 | |
| 09. 10. 2026 01:00 | Montreal Canadiens | - | 2 | : | 5 | Review | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0% | 12:15 | |
| 07. 10. 2026 01:00 | Toronto Maple Leafs | - | 5 | : | 4p | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0% | 12:52 | |
| 04. 10. 2026 02:00 | Nashville Predators | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0% | 15:19 | |
| 02. 10. 2026 02:00 | Nashville Predators | - | 1 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0% | 12:15 | |
| Přestup z Colorado Avalanche do Nashville Predators | |||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2025/26 | |||||||||||||||||||
| 27. 05. 2026 03:00 | Vegas Golden Knights | - | 2 | : | 1 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0% | 08:50 | |
| 25. 05. 2026 02:00 | Vegas Golden Knights | - | 5 | : | 3 | Review | 0 | 0 | 0 | -1 | 12 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0% | 08:29 | |
| 23. 05. 2026 02:00 | Colorado Avalanche | - | 1 | : | 3 | Review | 1 | 0 | 1 | +1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100% | 08:18 | |
| 21. 05. 2026 02:00 | Colorado Avalanche | - | 2 | : | 4 | Review | 0 | 1 | 1 | +1 | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0% | 09:55 | |
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 26-27 | 6 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 76 | - | ||
| Kariéra | -- | 410 | 90 | 88 | 178 | -3 | 186 | 13 | 26 | 0 | 0 | 18 | 0 | 788 | 11.42% | 392 | 76 | 5297 | - |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 410 | 0.22 | 0.21 | 0.43 | 0.45 | 1.92 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 30 | 9 | 3 | 12 | 3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 46 | 19.57% | 36 | 6 | 317 | 48.56% | ||
| 21-22 | 79 | 22 | 17 | 39 | 4 | 24 | 1 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0 | 159 | 13.84% | 153 | 36 | 1011 | 52.15% | ||
| 22-23 | 81 | 16 | 16 | 32 | -8 | 50 | 4 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 153 | 10.46% | 188 | 28 | 1001 | 56.08% | ||
| 23-24 | 80 | 17 | 23 | 40 | -8 | 61 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 146 | 11.64% | 15 | 6 | 1098 | 51.59% | ||
| 24-25 | 61 | 16 | 13 | 29 | -1 | 18 | 5 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 | 125 | 12.80% | 0 | 0 | 880 | 40.21% | ||
| 25-26 | 73 | 9 | 15 | 24 | 9 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 153 | 5.88% | 0 | 0 | 914 | 47.22% | ||
| 26-27 | 6 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 16.67% | 0 | 0 | 76 | - | ||
| Kariéra | -- | 410 | 90 | 88 | 178 | -3 | 186 | 13 | 26 | 0 | 0 | 18 | 0 | 788 | 11.42% | 392 | 76 | 5297 | - |
Kariérní statistiky v play off
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | +/- | PIM | PPG | PPP | SHG | SHP | GWG | OTG | S | S% | HITS | BKS | TOI | FOW% | |
| 20-21 | 23 | 4 | 2 | 6 | 4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 32 | 12.50% | 46 | 12 | 236 | 48.89% | ||
| 21-22 | 23 | 5 | 4 | 9 | -2 | 13 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 39 | 12.82% | 63 | 8 | 303 | 43.55% | ||
| 22-23 | 6 | 1 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 12.50% | 19 | 1 | 81 | 25.00% | ||
| 23-24 | 11 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 7.14% | 0 | 0 | 144 | 48.21% | ||
| 24-25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00% | 0 | 0 | 8 | 100.00% | ||
| 25-26 | 11 | 2 | 3 | 5 | -2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 10.00% | 0 | 0 | 107 | 50.00% | ||
| Kariéra | -- | 75 | 13 | 15 | 28 | 2 | 47 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 114 | 11.40% | 128 | 21 | 879 | - |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 30 | 0.30 | 0.10 | 0.40 | 0.53 | 1.53 | ||
| 21-22 | 79 | 0.28 | 0.22 | 0.49 | 0.30 | 2.01 | ||
| 22-23 | 81 | 0.20 | 0.20 | 0.40 | 0.62 | 1.89 | ||
| 23-24 | 80 | 0.21 | 0.29 | 0.50 | 0.76 | 1.82 | ||
| 24-25 | 61 | 0.26 | 0.21 | 0.48 | 0.30 | 2.05 | ||
| 25-26 | 73 | 0.12 | 0.21 | 0.33 | 0.18 | 2.10 | ||
| 26-27 | 6 | 0.17 | 0.17 | 0.33 | 0.67 | 1.00 | ||
| Kariéra | -- | 410 | 0.22 | 0.21 | 0.43 | 0.45 | 1.92 |
Kariérní statistiky v play off - průměry
| Sezóna | Tým | GP | G | A | PTS | PIM | S | |
| 20-21 | 23 | 0.17 | 0.09 | 0.26 | 0.52 | 1.39 | ||
| 21-22 | 23 | 0.22 | 0.17 | 0.39 | 0.57 | 1.70 | ||
| 22-23 | 6 | 0.17 | 0.50 | 0.67 | 0.67 | 1.33 | ||
| 23-24 | 11 | 0.09 | 0.27 | 0.36 | 0.18 | 1.27 | ||
| 24-25 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | ||
| 25-26 | 11 | 0.18 | 0.27 | 0.45 | 1.45 | 1.82 | ||
| Kariéra | -- | 75 | 0.17 | 0.20 | 0.37 | 0.63 | 1.52 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Nbasket.cz | volný odkaz | Nbasket.sk | Lederbalsam | Fanobchod.cz | volný odkaz | volný odkaz | NBA portal | Balzám na kůži | volný odkaz
NBA Live | Predám gupky | Predám mečúne | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | Bavlněné roušky | volný odkaz


