Boston Bruins - New York Islanders (PREVIEW)

previewreviewvideo

(4. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 25. 01. 2008 v 01:00 SEČ
  BOS NYI  

Poslední zápasy týmu Boston Bruins
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
23. 01. 2008 01:30Montreal CanadiensMTL-BOSBoston Bruins8:2PreviewReviewVideo
20. 01. 2008 20:30New York RangersNYR-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
19. 01. 2008 19:00Boston BruinsBOS-NYRNew York Rangers4:3sPreviewReviewVideo
18. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-TORToronto Maple Leafs2:3sPreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu New York Islanders
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 01. 2008 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:1PreviewReviewVideo
23. 01. 2008 01:00Carolina HurricanesCAR-NYINew York Islanders3:6PreviewReviewVideo
21. 01. 2008 20:00New York IslandersNYI-CARCarolina Hurricanes2:3pPreviewReviewVideo
20. 01. 2008 01:00New York IslandersNYI-PHIPhiladelphia Flyers3:5PreviewReviewVideo
17. 01. 2008 01:00New Jersey DevilsNJD-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
04. 12. 2007 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins1:3PreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins2:1PreviewReviewVideo
23. 11. 2007 20:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders2:1PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 01:30New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
11. 02. 2007 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:3sPreviewReviewVideo
12. 01. 2007 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders4:5sPreviewReviewVideo
15. 10. 2006 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins4:1PreviewReviewVideo
12. 03. 2006 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders1:3PreviewReviewVideo
29. 01. 2006 01:00Boston BruinsBOS-NYINew York Islanders3:4PreviewReviewVideo
13. 11. 2005 01:00New York IslandersNYI-BOSBoston Bruins5:2PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
BOS Boston Bruins482424548125:1324-52-328-2012-11-312-13-26-41L
NYI New York Islanders492425648123:1376-62-233-1613-12-311-13-34-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NYI New York Islanders25131232661:674-31-019-64-64L
BOS Boston Bruins23121132455:513-32-315-84-61W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
BOS Boston Bruins25121322470:811-20-013-125-51L
NYI New York Islanders24111332262:702-31-214-106-44W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

CHICHI-MTLMTL1:4(1:1, 0:2, 0:1)Review
COLCOL-TBLTBL6:3(2:0, 2:2, 2:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - ANAANA21561611
NJDNJD - LAKLAK25421710
BOSBOS - SJSSJS1342117
OTTOTT - NYRNYR757810
PITPIT - NSHNSH1621612
WSHWSH - BUFBUF1332414
CBJCBJ - VGKVGK1018414
STLSTL - CARCAR2512315
EDMEDM - TORTOR1243018
UTAUTA - TBLTBL1144810
CGYCGY - DETDET973126
SEASEA - MINMIN141499
CHICHI - FLAFLA2312510
DALDAL - NYINYI152097

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
22.10.BUFCarrick- kyčel
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]