Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets (PREVIEW)

previewreviewvideo

(1. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 27. 11. 2007 v 03:00 SEČ
  EDM CBJ  

Poslední zápasy týmu Edmonton Oilers
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
24. 11. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CHIChicago Blackhawks3:2sPreviewReviewVideo
23. 11. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-VANVancouver Canucks5:4sPreviewReviewVideo
17. 11. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Columbus Blue Jackets
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
27. 11. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets3:1PreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings3:2sPreviewReviewVideo
23. 11. 2007 20:00Minnesota WildMIN-CBJColumbus Blue Jackets0:4PreviewReviewVideo
22. 11. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-FLAFlorida Panthers2:5PreviewReviewVideo
18. 11. 2007 23:00Columbus Blue JacketsCBJ-DETDetroit Red Wings4:5sPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
23. 02. 2007 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers0:4PreviewReviewVideo
31. 01. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets5:2PreviewReviewVideo
03. 12. 2006 02:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets0:4PreviewReviewVideo
11. 11. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers1:4PreviewReviewVideo
12. 03. 2006 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers4:3pPreviewReviewVideo
03. 02. 2006 03:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets1:2sPreviewReviewVideo
12. 11. 2005 01:00Columbus Blue JacketsCBJ-EDMEdmonton Oilers1:3PreviewReviewVideo
02. 11. 2005 03:00Edmonton OilersEDM-CBJColumbus Blue Jackets5:1PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets23111242262:571-41-416-77-5-24-7-23-72W
EDM Edmonton Oilers2391411854:736-16-112-115-7-04-7-14-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets127521432:261-21-29-35-51W
EDM Edmonton Oilers125701032:404-04-06-63-71W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
CBJ Columbus Blue Jackets11472830:310-20-27-44-61W
EDM Edmonton Oilers11471822:332-12-16-54-62W


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

PHIPHI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)13:57
NJDNJD-LAKLAK21:30(-:-, -:-, -:-)Preview
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-NSHNSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-VGKVGK01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
STLSTL-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-TORTOR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
UTAUTA-TBLTBL03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SEASEA-MINMIN04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 10. 2026 19:00
PHIPHI-ANAANA2:0(2:0, -:-, -:-)13:57
novasport1 25. 10. 2026 01:00
BOSBOS-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 10. 2026 04:00
CGYCGY-DETDET04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NJDNJD - LAKLAK26431810
BOSBOS - SJSSJS1742119
OTTOTT - NYRNYR878812
PITPIT - NSHNSH2021813
WSHWSH - BUFBUF1642417
CBJCBJ - VGKVGK1022416
STLSTL - CARCAR4514515
EDMEDM - TORTOR1445020
UTAUTA - TBLTBL1355813
CGYCGY - DETDET1085137
SEASEA - MINMIN15171010
CHICHI - FLAFLA2316512
DALDAL - NYINYI1821117

Narozeniny hráčů

24.10.Deutsch, Paul66 let
24.10.Mayers, Jamal52 let
24.10.Wilm, Clarke50 let
24.10.Smith, Mark49 let
24.10.Globke, Rob44 let
24.10.Gustavsson, Jonas42 let
24.10.Smith, Dustin38 let
24.10.Rau, Kyle34 let
24.10.NYIDeangelo, Tony31 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

24.10.ANAMintyukov- dolní část těla
24.10.EDMLevi- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
23.10.DETGibson- horní část těla
23.10.SJSChernyshov- horní část těla
23.10.WSHDesharnais- operace slepého střeva
22.10.OTTUllmark- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]