Colorado Avalanche - Calgary Flames (PREVIEW)

previewreviewvideo

(5. vzájemný zápas sezóny 2007/08)


Začátek zápasu: 25. 11. 2007 v 01:00 SEČ
  COL CGY  

Poslední zápasy týmu Colorado Avalanche
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
23. 11. 2007 03:00Edmonton OilersEDM-COLColorado Avalanche2:3PreviewReviewVideo
21. 11. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2007 00:00Minnesota WildMIN-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2007 02:30Dallas StarsDAL-COLColorado Avalanche6:1PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Calgary Flames
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
25. 11. 2007 01:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames2:5PreviewReviewVideo
23. 11. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-CHIChicago Blackhawks1:2PreviewReviewVideo
21. 11. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
19. 11. 2007 02:00Vancouver CanucksVAN-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
17. 11. 2007 18:00Edmonton OilersEDM-CGYCalgary Flames1:3PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
21. 11. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche4:1PreviewReviewVideo
06. 11. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames4:1PreviewReviewVideo
27. 10. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche2:3pPreviewReviewVideo
17. 10. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames5:4sPreviewReviewVideo
09. 04. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames6:3PreviewReviewVideo
04. 04. 2007 03:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche3:4PreviewReviewVideo
15. 03. 2007 02:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames3:2PreviewReviewVideo
21. 02. 2007 03:00Colorado AvalancheCOL-CGYCalgary Flames4:3PreviewReviewVideo
17. 02. 2007 18:00Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche5:2PreviewReviewVideo
16. 02. 2007 03:30Calgary FlamesCGY-COLColorado Avalanche5:7PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
COL Colorado Avalanche2112912461:613-12-011-109-1-03-8-15-51W
CGY Calgary Flames2291331861:661-30-114-86-8-23-5-13-71L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche109101841:232-02-03-79-13W
CGY Calgary Flames146821239:380-20-09-54-61L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
COL Colorado Avalanche11381620:381-10-08-33-71W
CGY Calgary Flames8351622:281-10-15-33-51L


Legenda k tabulkám týmů

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYRNYR-LAKLAK3:6(1:3, 1:2, 1:1)Review
CGYCGY-TORTOR5:2(2:0, 1:1, 2:1)Review
EDMEDM-DETDET3:4s(1:0, 0:1, 2:2, 0:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 28. 10. 2026 00:00
PHIPHI-CBJCBJ00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 28. 10. 2026 03:30
SJSSJS-BUFBUF03:30(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
PHIPHI - CBJCBJ1195147
CARCAR - BOSBOS11122418
CHICHI - LAKLAK9881011
STLSTL - MTLMTL10510813
NSHNSH - NYINYI16441011
DALDAL - NJDNJD1734913
WPGWPG - FLAFLA5317714
UTAUTA - MINMIN6109517
VGKVGK - OTTOTT2320417
ANAANA - VANVAN1951616
SJSSJS - BUFBUF10132022

Narozeniny hráčů

27.10.Ricci, Mike55 let
27.10.Petersen, Toby48 let
27.10.Samsonov, Sergei48 let
27.10.Butler, Chris40 let
27.10.Bailey, Casey35 let
27.10.Saad, Brandon34 let
27.10.PHIRistolainen, Rasmus32 let
27.10.Semyonov, Kirill32 let
27.10.EDMDraisaitl, Leon31 let
27.10.VGKAndersson, Rasmus30 let
27.10.WPGMercer, Dawson25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

25.10.EDMEkholm- otřes mozku
25.10.TBLGirgensons- dolní část těla
25.10.DETTarasov- dolní část těla
25.10.TBLHedman- dolní část těla
24.10.WPGBjugstad- prsní sval
24.10.SEAMcCann- dolní část těla
24.10.PITMalkin- nemoc
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]