Washington Capitals - San Jose Sharks (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2026/27)


Začátek zápasu: 20. 02. 2027 v 01:00 SEČ
  WSH SJS  

Poslední zápasy týmu Washington Capitals
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2026 01:00Nashville PredatorsNSH-WSHWashington Capitals3:4PreviewReviewVideo
29. 10. 2026 00:30Washington CapitalsWSH-PHIPhiladelphia Flyers5:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-BUFBuffalo Sabres4:3pPreviewReviewVideo
21. 10. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-LAKLos Angeles Kings2:5PreviewReviewVideo
17. 10. 2026 19:00Washington CapitalsWSH-NJDNew Jersey Devils4:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu San Jose Sharks
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
30. 10. 2026 03:00San Jose SharksSJS-VANVancouver Canucks3:2PreviewReviewVideo
28. 10. 2026 03:30San Jose SharksSJS-BUFBuffalo Sabres0:2PreviewReviewVideo
25. 10. 2026 01:00Boston BruinsBOS-SJSSan Jose Sharks6:4PreviewReviewVideo
23. 10. 2026 01:00Ottawa SenatorsOTT-SJSSan Jose Sharks2:6PreviewReviewVideo
21. 10. 2026 01:00Montreal CanadiensMTL-SJSSan Jose Sharks3:4pPreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
16. 01. 2026 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks2:3PreviewReviewVideo
04. 12. 2025 04:00San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals1:7PreviewReviewVideo
15. 03. 2025 22:00San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals1:5PreviewReviewVideo
04. 12. 2024 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks1:2pPreviewReviewVideo
28. 11. 2023 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals2:1PreviewReviewVideo
29. 10. 2023 22:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks3:1PreviewReviewVideo
05. 03. 2023 00:00San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals3:8PreviewReviewVideo
12. 02. 2023 19:30Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
27. 01. 2022 01:00Washington CapitalsWSH-SJSSan Jose Sharks1:4PreviewReviewVideo
21. 11. 2021 04:30San Jose SharksSJS-WSHWashington Capitals0:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
WSH Washington Capitals128401643:371-00-02-106-2-02-2-07-33W
SJS San Jose Sharks147611540:475-11-17-73-3-04-3-14-61W

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
WSH Washington Capitals86201231:251-00-01-76-22W
SJS San Jose Sharks6330616:202-00-03-33-31W

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
SJS San Jose Sharks8431924:273-11-14-44-41L
WSH Washington Capitals4220412:120-00-01-32-21W


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
28130Washington Capitals WSH-SJS San Jose Sharks00000

Tipovali, že vyhraje Washington Capitals
žádné tipy

Tipovali, že zápas skončí remízou
žádné tipy

Tipovali, že vyhraje San Jose Sharks
žádné tipy

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu
žádné tipy

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu
žádné tipy

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BOSBOS-CHICHI0:1(0:1, -:-, -:-)08:58
DETDET-STLSTL0:1(0:1, -:-, -:-)07:57
NSHNSH-TBLTBL19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-BUFBUF21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
SJSSJS-OTTOTT21:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-TORTOR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 31. 10. 2026 19:00
NYINYI-EDMEDM19:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport2 01. 11. 2026 00:00
MTLMTL-PITPIT00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 01:00
DALDAL-CBJCBJ01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 01. 11. 2026 02:00
COLCOL-CGYCGY02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
NSHNSH - TBLTBL3522718
NYINYI - EDMEDM61213620
LAKLAK - BUFBUF12108619
SJSSJS - OTTOTT2262818
MTLMTL - PITPIT1720017
VANVAN - TORTOR3214314
DALDAL - CBJCBJ1810611
COLCOL - CGYCGY1900116
CARCAR - WPGWPG1511510
WSHWSH - MINMIN57395
PHIPHI - UTAUTA38486

Narozeniny hráčů

31.10.Durno, Chris46 let
31.10.Plekanec, Tomas44 let
31.10.Anderson, Matt44 let
31.10.Eminger, Steve43 let
31.10.MINFoligno, Nick39 let
31.10.Svechnikov, Evgeny30 let
31.10.Forsbacka Karlsson, Jakob30 let
31.10.TORAkhtyamov, Artur25 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

31.10.OTTHodgson- suspendace
31.10.VANChytil- rameno
30.10.NYIPulock- horní část těla
30.10.OTTBurakovsky- dolní část těla
30.10.MTLMatheson- dolní část těla
30.10.LAKClarke- horní část těla
30.10.UTACooley- dolní část těla
>> všechna zranění
banner 300x250 pixel

Nejnovější komentáře

16.05.2025 19:18 - rolinek31 - Děkuji moc za ochotu. [Hlavní diskuze]
14.05.2025 00:57 - Pavel Nadrchal - NHLportal.cz - Dobrý den, prozatím podle toho, co jsme zjistili přímo od Nova Sport, k žádné zm... [Hlavní diskuze]
05.05.2025 02:23 - tomasnovott - Dobrý den, takové informace zatím nemáme. Zkusíme se ale zeptat přímo u vysílate... [Hlavní diskuze]
02.05.2025 10:14 - rolinek31 - Dobrý den, neví někdo, jak to bude s vysílacími právy NHL pro ČR příští sezónu? ... [Hlavní diskuze]